۱۹ آذر ۱۳۹۸

توسعه و ساده‌سازی مدیریت خانه هوشمند با تکامل اپلیکیشن LG THINQ برای زندگی بهتر

صرفه‌جویی در وقت و انرژی با اپلیکیشن موبایلی پیشرفته برای کنترل و پایش ساده لوازم‌خانگی خانه هوشمند ال‌ جی

ال‌جی الکترونیکس نسخه جدیدی از اپلیکیشن LG THINQ را رونمایی نموده که تجربه کاربری غنی‌تری از خانه هوشمند را برای کاربران فراهم می‌آورد. علاوه بر تجسم استراتژی هوش مصنوعی شرکت مبتنی بر «تکامل، متصل و باز»، اپلیکیشن جدید LG THINQ مدیریت ساده‌تر و یکپارچه لوازم‌خانگی خانه هوشمند ال‌جی را برایتان فراهم می‌آورد و با توسعه خدماتش، ۱۵۰ کشور را در برمی‌گیرد.

LG THINQ با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص صدای Google Assistant سعی دارد مناسب‌ترین راه ممکن برای اتصال و ارتباط کاربران با لوازم‌خانگی ThinQ را فراهم آورد. اپلیکیشن LG THINQ که از ابتدا با نام SmartThinQ روانه بازار شد، اولین اپلیکیشن موبایلی برای لوازم خانه هوشمند است که امکان تشخیص صدا را فراهم آورده و آزادی عمل لازم جهت کنترل و پایش لوازم‌خانگی در قالب مکالمات صوتی را برای کاربران ممکن می‌سازد.

این اپلیکیشن پیشرفته بر پایه هوش مصنوعی و در قالب خدمات مشتری فعال امکان پشتیبانی اختصاصی را برای کاربران لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی فراهم می‌کند. به‌گونه‌ای که مشکلات احتمالی را پیش از وقوع اعلام کرده و امکان حضور سریع‌تر تکنسین‌های شرکت برای رفع مشکل را تسهیل می‌نماید. سرویس Proactive Customer Care با ارائه راهنمایی‌های‌ دقیق و پیشنهاد‌ها لازم برای نگهداری لوازم‌خانگی در حالت عملکرد بهینه، باعث می‌شود تا علاوه بر کارکرد حداکثری، لوازم‌خانگی عمر مفید طولانی‌تری هم داشته باشند.

مشتریان با استفاده از اپلیکیشن می‌توانند لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی را به اکانت آمازون خود متصل کرده و با فعال‌سازی سرویس Amazon Dash Replenishment، سفارش و دریافت اقلام گوناگون را به‌صورت خودکار انجام دهند. محصولات مصرفی متداول مانند قرص ماشین ظرف‌شویی، پودر لباس‌شویی یا نرم‌کننده لباس به‌صورت خودکار در لیست خرید‌تان لحاظ می‌شوند تا هنگام نیاز سریعاً برایتان ارسال گردند.

LG THINQ با قابلیت‌هایی همچون Smart Care+ و Smart Pairing عملکرد‌های سفارشی لوازم‌خانگی را نیز امکان‌پذیر ساخته است. یخچال‌فریزری که با هوش مصنوعی LG THINQ به قابلیت +Smart Care مجهز شده، با تجزیه‌وتحلیل الگوهای استفاده کاربر سعی می‌کند تا سرویس‌ سفارشی‌شده‌ای در اختیار مشتری بگذارد که هزینه مصرف انرژی را کم کرده و با تنظیم خودکار دما و شرایط ایده‌آل، خوراکی‌ها را به مدت طولانی‌تر و به شکل تازه‌تری نگهداری کند. با استفاده از قابلیت Smart Pairing دستگاه‌های خشک‌کن جدید ال‌جی از طریق وای فای به ماشین لباسشویی هوشمند ال‌جی وصل می‌شوند تا با دریافت اطلاعات دقیق برنامه شستشو، زمان و شیوه مناسب برای خشک‌کردن لباس را انتخاب کنند. به لطف چنین ابداعات ال‌جی، مشتریان دیگر نگرانی درباره خرابی لباس‌ها در ماشین لباسشویی یا خشک‌کن‌ها نخواهند داشت.

Ryu Hye-jung مدیر اجرایی کسب‌وکار خانه هوشمند ال‌جی می‌گوید: «LG THINQ نمونه‌ای عالی از چشم‌انداز موردنظر ال‌جی در ارائه تجربه خانه هوشمند بسیار راحت‌تر و کارآمدتر است؛ و درعین‌حال برخلاف اغلب محصولات پیشرفته بازار، سعی شده تا استفاده از لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی چنان ساده باشد که نیازمند هیچ فرآیند آموزش و یادگیری پیچیده‌ای نباشد. ال‌جی همواره سعی کرده تا به‌جای فناوری، کاربر را در اولویت و مرکز توجه قرار دهد و شیوه تکامل اکوسیستم خانه هوشمند ما مصدق تعهد و التزاممان به این موضوع است.»

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید