۱۵ شهریور ۱۳۹۹

لوازم‌ خانگی هوشمند ال جی در نمایشگاه IFA 2020

گستره جامع لوازم‌خانگی هوشمند و سرویس‌های یکپارچه ال ‌جی در نمایشگاه مجازی IFA 2020 در هفت زون مجزا قابل‌مشاهده هستند.

این هفت زون  به‌صورت موضوعی حول محورهای سلامت، بهداشت و آسایش تقسیم‌بندی شده و به‌درستی شعار Reimagine Your Life @ Home یا «تصوری دوباره از زندگی در خانه» برای آن‌ها انتخاب‌شده است. ال‌جی در این زون ها نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با استفاده از تکنولوژی خانه‌ را تسلی‌بخش‌ و بهداشتی‌تر کرد. تکنولوژی ال‌جی چگونگی بهبود هوای تنفسی، اطمینان از بهداشت ظروف و البسه، ایجاد شیوه‌های سالم‌تر و ساده‌تر آشپزی و تأمین خدمات پس از فروش فعال و اختصاصی را به تصویر می‌کشد.

Laundry-Lounge_07-1100x578

در بخش ارائه AI Connect Air Care Mode بازدیدکنندگان می‌توانند حظ و آسایش کار با لوازم‌خانگی متصل به هم را به شکلی تجربه کنند که گذران زندگی در خانه را بسیار ساده‌تر می‌سازد. در بخش Laundry & Styling Room بازدیدکنندگان جدیدترین سری ماشین‌های لباسشویی ال‌جی، همچون LG WashTower را مشاهده می‌کنند که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی عملکرد شستشوی بهینه‌ای را فراهم می‌آورد.

بخش Prep Station & Dining Room جایی است که میهمانان در محیطی شبیه‌سازی‌شده، اسکن مواد غذایی توسط لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی برای تهیه وعده‌های غذایی عالی و شیوه آشپزی راحت‌تر با برنامه‌ریزی و تفکر کمتر، به کمک AI Connect Cooking Mode را تجربه می‌کنند.

Dining-Room_08-1100x619

علاوه بر این بازدیدکنندگان دامنه وسیعی از راهکارهای Proactive Customer Care را مشاهده می‌کنند؛ که با استفاده از هوش مصنوعی ال‌جی قبل از وقوع مشکلات احتمالی در لوازم‌خانگی، مصرف‌کننده از آن آگاه شده و هنگام نیاز به روند تعمیرات کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود. خدمات مشتریان فعال ال‌جی همچنین نکات و ترفندهای مفید برای نگهداری و استفاده بهینه از لوازم‌خانگی در بهترین وضعیت کارایی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.

  میهمانان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.lg.com/global/exhibition/main.jsp یا نصب اپلیکیشن تعاملی LG Virtual Studio روی ابزارهای اندروید یا iOS خود، نمایشگاه IFA ال‌جی را به شکل کاملاً مجازی تجربه کنند.  

۱ نظر

mona ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ پاسخ

خیلی جذابه ممنونم

نظر دهید