۲۱ مرداد ۱۴۰۰

دستگاه‌های جدید اولتراسونیک ال‌جی برای پاکسازی صورت و بدن

ال‌جی الکترونیکس عرضه دستگاه‌های جدید پاکسازی اولتراسونیک خود برای مراقبت از بدن و صورت را معرفی کرد تا این غول فناوری کره‌ای حضور خود را در بازار لوازم زیبایی گسترش دهد.

دستگاه LG Pra. L Bodyspa برای مراقبت از بدن با قیمت 499،000 وون کره (430 دلار آمریکا) به فروش می رسد، در حالی که LG Pra. L Washpop برای تمیز کردن صورت به قیمت 199،000 وون در کره جنوبی در دسترس است. ال‌جی افزود هنوز در مورد عرضه محصولات در خارج از کشور تصمیم‌گیری نشده است.

این دستگاه پاکسازی می‌تواند 355،000 ارتعاش اولتراسونیک در ثانیه ایجاد کند تا سلول‌های مرده پوست را تکان دهد و برس سیلیکونی آن تا 5300 لرزش ریز را برای از بین بردن آلودگی‌ها از پوست ایجاد می‌کند.

دستگاه LG Pra. L Bodyspa سه برس دارد، از جمله یک برس مخصوص کف پا. دستگاه LG Pra. L Washpop نیز با طراحی ارگونومی ارتقا یافته است. هر دو محصول با مقاومت IPX7 در برابر آب، از مواد تأیید شده توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده بر روی سر و برس‌های اولتراسونیک خود برای تضمین رعایت بهداشت بهره می‌برند.

ال‌جی، برای کمک بهتر به کاربران، یک برنامه تلفن همراه نیز راه‌اندازی می‌کند که در آن مردم می‌توانند نکات مفید محصولات مراقبت Pra. L را بررسی کنند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید