Quantcast
آذر ۲۳, ۱۳۹۷
December 14, 2018
photo_2017-07-16_16-51-00

برنده خوش شانس هفته دوم جشنواره اینچ‌های طلایی مشخص شد. آقای محمدمهدی کاهو، خریدار تلویزیون ۴۹ اینچ، برنده ۴۹ سکه طلا شد.

با خرید تلویزیون‌های ال‌جی در جشنواره اینچ‌های طلایی شرکت کرده و از تخفیف‌ها و جوایز ویژه آن بهرمند شوید.

جشنواره هیجان‌انگیز اینچ‌های طلایی توسط شرکت‌های ال‌جی و گلدیران از ۱۰ تیرماه به مدت محدود برگزار می‌شود. در مدت این جشنواره می‌توانید با خرید تلویزیون‌های پیشرفته ‌ال‌جی علاوه بر تخفیف‌های نقدی، در قرعه‌کشی جشنواره اینچ‌های طلایی شرکت کنید.

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۹_۱۲-۵۵-۳۴

در این جشنواره هر هفته یک برنده خوش شانس به قید قرعه، برابر با اینچ‌های تلویزیون خریداری شده از ۴۳ تا ۷۹ عدد نیم‌سکه طلای بهار آزادی جایزه می‌گیرد. علاوه بر این تخفیفات و جوایز، خریداران از ۶ ماه اشتراک رایگان فیلیمو نیز بهرمند خواهند شد.

2(7)

لازم به ذکر است که تخفیفات، هدایا و قرعه‌کشی در نظر گرفته شده برای تلویزیون‌های ذکر شده در جدول جشنواره، به شرط نصب است. همچنین تخفیفات نقدی نیز در کارت هدیه مشتریان شارژ می‌شود. علاوه بر تلویزیون‌های قید شده در جدول، تمام تلویزیون‌های سری UH، EG، UG و UF ال‌جی نیز مشمول استفاده از سرویس رایگان ۶ ماهه فیلیمو خواهند بود. همچنین استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید تلویزیون‌های قید شده در جدول جشنواره، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره ۸۴۷۳۳ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره این مطلب را بخوانید.

جشنواره اینچ های طلایی را از دست ندهید و برنده هفته بعد ما باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو