۱۴ فروردین ۱۳۹۵

آغاز عرضه جهانی ال‌جی G5 در بازارهای جهانی

ال‌جی G5، اولین تلفن هوشمند با طراحی موفق ماژولار، دریچه‌ها را به سوی امکانات جدید در موبایل‌ها می‌گشاید.

سئوال، 30 مارس 2016- ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) عرضه جهانی ال‌جی G5 را که مشتاقان بسیار زیادی دارد از این هفته آغاز می‌کند. ال‌جی G5 در 31 مارس وارد بازار کره شد، در اول آوریل به ایالات متحده امریکا رسید و پس از آن در اروپا، آسیا، خاورمیانه و کشورهای دیگر عرضه خواهد شد. تقریباً 200 اپراتور در سراسر جهان G5 را در بازارهای منطقه‌ای خود سفارش داده‌اند.

ال‌جی G5، ماه گذشته، در زمان پرده‌برداری در کنگره جهانی موبایل، به نمایش گذاشته شد و فناوری‌های پیشرفته و امکانات غنی را از خود نشان داد که برای ارائه تجربه کاربری همراه با بازی بیشتر طراحی شده است. به نظر رسید بازدیدکنندگان از کنگره جهانی موبایل با فلسفه‌ای که در ورای G5 نهفته است موافق باشند زیرا این تلفن هوشمند 33 جایزه برده است که شامل بهترین تلفن هوشمند کنگره جهانی موبایل 2016  از Glomo Awards در GSMA می‌شود؛ این قدیمی ترین پلت‌فرم جایزه در صنعت موبایل برای ابتکار، تعالی و دستاوردهاست.

G5_GUI_01

جانو چو، رئیس و مدیرعامل مرکز ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس، گفت: « ال‌جی G5 و دوستان، از زمان کنگره جهانی موبایل، با جذابیتش در زمینه فناوری موبایل چشم مشتریان را به خود خیره کرده است. سال‌هاست که ماژولار بودن نقل محافل است اما هیچ کس نتوانسته تا کنون آن را به منثه ظهور برساند  و ما بسیار خوشحالیم که آن را به واقعیت تبدیل کردیم.»

دستگاه‌های همراهی که در ذیل نام آنها ذکر شده است و دوستان ال‌جی نام دارند در بازارهای منتخب در زمان عرضه G5 یا در مدت کوتاهی پس از آن ارائه خواهند شد.

  • CAM Plus
  • (LG Hi-Fi Plus with B&O PLAY (with pouch
  • 360 VR
  • (CAM360 (with case
  • Rolling Bot
  • TONE Platinum
  • H3 by B&O PLAY

قیمت و زمان دقیق دسترسی به این تلفن هوشمند و لوازم جانبی آن به صورت بومی اعلام می‌شود.

۵ نظر

علی ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

قیمت و زمان عرضه در ایران چه موقع است؟

کاربر ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

ادمین عزیز، ممنون میشم یه تاریخ حدودی از ورود جی۵ را از واحد روابط عمومی برای ما استعلام کنید.

مشتاقانه چشم انتظار این ابر گوشی هستیم.

با تشکر

ال جی ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

دوست عزیز،

ال جی G5 طی یکی دو ماه آینده وارد بازار ایران می شود.

محمد ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

سلام
الجی ادعا کرده بود که g5گوشی ایی فلزی هست در صورتی که پلاستیک و فلز ترکیب شده اند

ال جی ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

دوست عزیز،

لطفا بیانیه ال جی در این مورد را مطالعه بفرمایید. مواد به کار رفته در این گوشی از نوعی آلیاژ آلومینیوم است که طی فرایند ریخته گری خاصی تولید شده است. بدنه ال جی G5 تماما فلز است.

نظر دهید