۱۱ شهریور ۱۳۹۵

تلویزیون 4K ال‌جی بخرید، 4 برابر پول پس بگیرید!

جک و یک دنیا جوایز شگفت انگیز:

شرکت صوتی و تصویری گلدیران نوین رویاهای کودکی ما را زنده می کند. داستان جک و لوبیای سحرآمیز بار دیگر روایت می شود؛ و این بار، انتخاب هوشمندانه مشتری گلدیران بذر انتخابی را می‌کارد که از درون آن درخت شگفتی‌ها می‌روید.

جشنواره «4K بخرید، 4 برابر پول پس بگیرید» فرصتی محدود برای خرید برترین تکنولوژی های نمایشگر روز دنیا و حضور در یک قرعه کشی استثنایی برای مشتریان گلدیران فراهم می‌آورد. با شروع جشنواره «4K بخرید، 4 برابر پول پس بگیرید»،  از 11 شهریورماه هر هفته یک نفر از میان خریداران تمامی مدل های مشمول جشنواره به عنوان برنده 4 برابری قیمت محصول خریداری شده، انتخاب می شود.

البته این همه داستان نیست. به تمام مشتریانی که مدل های موجود در جشنواره را در زمان جشنواره و از نمایندگی های رسمی گلدیران خریداری کنند، تخفیفات نقدی و هدایای کالایی نفیسی اهدا می گردد.

لازم به ذکر است،‌ زمان جشنواره محدود بوده و هدیه برنده های هر هفته، از طریق شماره پیامکی 100084733 به شماره موبایلی  که هنگام نصب به شرکت خدمات ارائه کرده اند، اطلاع رسانی می شود. لذا دقت فرمائید که حتما شماره صحیح و در دسترسی را به شرکت خدمات ارائه دهید. ضمنا، اسامی برندگان هر هفته در وب سایت www.Goldiran.ir معرفی می شود.

در صورت بروز هر سوالی می توانید با شماره 84733-021 بخش جشنواره ها تماس حاصل فرمایید.

LEAFLET 2

۱ نظر

حسين ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ پاسخ

یکی از عوارض اینگونه تخفیفات و جشنواره ها که هزینه آن مستقیما از جیب مشتری تامین و پرداخت میشود بالا رفتن قیمت فروش تلوزیون می باشد تا چهار سال پیش سونی رکوردار فروش تلوزیون قاچاق در تهران بود زیرا تفاوت چشمگیری بین قیمت تلوزیونهای عرضه شده توسط شرکت بازرگانی ایران با کالاهای بدون گارانتی بود هم اکنون نیز که فروش کالاهای قاچاق بصورت علنی در فروشگاهها کاهش پیدا کرده شاهد فروش گسترده تلوزیونهای ال جی سفارش و تولید کشورهای مختلف از طریق سایت های اینترنتی با تفاوت قیمت فاحش نسبت به فروشگاهها هستیم حداقل یکبار فروش تلوزیون ال جی را به فارسی در گوگل یا یاهو یا انواع دیگر موتورهای جستجو متداول جستجو و قیمت و شرایط فروش را چک کنید

نظر دهید