۰۶ دی ۱۳۹۵

به زودی در بازار ایران: دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE

 دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE  به زودی با گارانتی شرکت گلدیران وارد بازار ایران خواهد شد. 

دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE که در نمایشگاه CES 2016 لاس‌وگاس در معرض عموم گذاشته شد از آب برای تمیز کردن با قدرت بیشتر استفاده می‌کند. و در مقایسه با دستگاه‌های هواشوی معمولی، شما می‌توانید دوبرابر رطوبت بهینه بیشتری را داشته باشید.

دستگاه تصفیه هوایی که هوا را در مقابل چشمان شما تمیز می‌کند

ال‌جی بر این باور است که هیچ چیز مهم‌تر از هوای پاک نیست. دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE که با ظاهری عالی طراحی شده است این امکان را فراهم می‌آورد که فرایند تصفیه هوا با استفاده از پنل مبتکرانه و شفاف تجربه‌ای قابل مشاهده باشد.

aqua-cyclone

این دستگاه تصفیه هوا از قابلیت پیشرفته Aqua-Cyclone برخوردار است که از قدرت آب برای پاک کردن مواد شیمیایی و اجزای مضر بهره می‌برد و در عین حال نیز رطوبت خانه را در سطح مطلوبی نگه می‌دارد. این دستگاه به سیستم فیلتر Semi-Permanent (نیمه دائم) مجهز است. از همین رو، مشتریان می‌توانند به مدت ۱۰ سال فیلترها را بردارند، بشویند و دوباره استفاده کنند؛ این یعنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه.

سیستم فیلتر نیمه‌دائمی

حفاظت در یک چشم بر هم زدن! ممکن است فیلتر گردوخاک و فیلتر ضدبو را فراموش کنید زیرا تا ۱۰ سال آینده با آنها کاری ندارید و خوب کار می‌کنند. و وقتی سخن از تعویض به میان می‌آید هیچ هزینه اضافی برای تهیه فیلتر جدید لازم نیست.

gallery_4_air_cleaner_02-1024x576

فن گردباد با چرخش ۳۶۰ درجه

این دستگاه تصفیه و مرطوب‌کننده هوای قدرتمند به تمامی گوشه‌های اتاق دسترسی پیدا می‌کند و نسبت به مدل‌های قبلی قدرت باد بیشتری دارد و به همه جا می‌رسد.

fan

شاخص هوشمند

حسگر هوشمند PM 1.0/2.5/10 شرایط هوا و آلودگی داخل اتاق را تشخیص می‌دهد و شما را از نتایج باخبر می‌نماید.

gallery_4_air_cleaner_01-1024x576

کنترل هوشمند IAQ

وقتی کیفیت هوای خانه پایین‌تر از حد خاصی باشد، اعلان خودکاری را از طریق قابلیت Patrol دریافت خواهید کرد.

 gallery_4_air_cleaner_04-1024x576

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید