۲۰ مهر ۱۳۹۶

از رویا تا واقعیت: ماشین لباسشویی TWINWash ال‌جی

شرکت ال‌جی توانسته با برترین فناوری‌های روز دنیا، ماشین لباسشویی فوق پیشرفته‌ای را به بازار عرضه کند.

ماشین لباسشویی ۱۲ کیلوگرمی و بازطراحی شده TWINWash ال‌جی ازلحاظ زیبایی شبیه ماشین لباسشویی فوق پیشرفته LG SIGNATURE است. در حالی محفظه اصلی شوینده حجم زیادی از لباس‌ها را در خود جای می‌دهد، قسمت TWINWash Mini می‌تواند شستشوی متفاوت و با حجم کمتری را انجام دهد. طراحی ارگونومیک و زیبا شامل صفحه LCD تمام لمسی با رابط کاربری دایره‌ای در قالب در شیشه‌ای و پوشش لعاب داده‌شده و براق خارجی که مانع به‌جا ماندن اثرانگشت می‌شود.

lg-twin-wash-tile1

برای مشتریانی که اولویت آن‌ها مصرف انرژی و دوام محصول است، سیستم Centum بکار رفته در ماشین‌ لباسشویی‌های ال‌جی، چه برای خشک‌کردن لباس و چه فرآیند شستشو و خشک‌کردن ترکیبی، بهترین گزینه است.

خشک‌کننده و شوینده هردو دارای رده بازده انرژی A+++ -60% و A+++ -10% هستند. به‌علاوه سیستم چرخش جدید شک و لرزش دستگاه را دفع کرده و سیستم Centum که صدای محفظه در حال چرخش را تا حد ۶۷ دسی‌بل کاهش می‌دهد. موتور اینورتر Direct Drive با لرزش کم که در قلب سیستم Centum ماشین لباسشویی قرارگرفته است توسط شرکت ال‌جی به مدت ۲۰ سال گارانتی می‌شود.

ماشین لباسشویی LG SIGNATURE برای اولین بار از پمپ حرارتی اینورتر در این صنعت استفاده می‌کند که بدون تأثیرگذاری روی کیفیت شستشو باعث بازده انرژی A-50% می‌شود. با اضافه کردن سنسور SmartThinQ، ماشین لباسشویی LG SIGNATURE تبدیل به یک وسیله هوشمند می‌شود که بعد از اتمام شستشو کاربر را از طریق تلفن همراه مطلع می‌سازد.

خلاصه با این ماشین لباسشویی نه‌تنها دیگر نگران آسیب دیدن لباس‌های خود نیستید، بلکه می‌توانید با خوش‌پوشی همیشگی و مداوم بهترین رابطه‌ها را ایجاد کنید. رابطه‌هایی که تا آخر عمر ماندگارند.

۱ نظر

حسين ۲۰ مهر ۱۳۹۶ پاسخ

بیشترین خریداران ال جی در بازار ایران از اقشار متوسط جامعه هستند بنابر این امکان استفاده از لباسشوئی با این حجم را در آشپزخانه های حجیم خود ندارند یکی از نو آوریهای بکار رفته در این لباسشوئی که کار قراردادن و خروج لباس از لباسشوئی را بسیار راحت نموده و استفاده از آن را برای افراد سالمند و کسانیکه درای مشکل حرکتی از جمله دیسک کمر و یا ارتروز هستند را بسیار راحت نموده قرار گرفتن دیگ اصلی با زاویه رو به بالا در جلو است که قطعا در صورت استفاده از این نوع اوری در مدلهای جدید و ارزان قیمت تر در ابعاد لباسشوئی معمولی با استقبال بسیار زیاد مواجه می گردد قطعا امکان کنجانیدن برنامه هایی برای استفاده از یک سوم ظرفیت لباسشوئی بمنظور صرفه جوئی در مصرف اب و برق و پودر لباسشوئی و زمان شستشو در لباسشوئی های در ابعاد متعارف نیز براحتی امکان پذیر است من به غیر از لباسشوئی ال جی یک لباسشوئی کن وود ساخت ۴۲ سال قبل یعنی مدل ۹۰۰I دارم که با یک دکمه امکان انتخاب ظرفیت ۳ و ۵ و ۷ کیلو را به کاربر میدهد و دارای برنامه شستشوی فوق سریع هم هست یعنی ۱۶ برنامه اصلی در کنار ۸ برنامه اقتصادی برای شستشوی سریع در کمتر از نیم ساعت و چون تمام تنظیمات آن الکترو مکانیکی و بدو استفاده از هیچگونه مدار الکترونیکی در آن زمان صورت گرفته قطعا این امکان در این دوره براحتی بیشتری امکان پذیر است .

نظر دهید