۱۶ دی ۱۳۹۶

حضور ال‌جی V30 با لباسی جدید به رنگ صورتی تیره در نمایشگاه CES 2018

ال‌جی وی 30 پرچمدار نیمه دوم سال 2017،  هنوز در ابتدای سال 2018 عرضه گسترده نشده و حداقل در بازار کشور ما به صورت رسمی در دسترس نیست. اما رنگ صورتی ال‌جی وی 30 در نمایشگاه CES 2018 رسما معرفی شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

ال‌جی وی 30 صورتی یا به عبارت صحیح تر صورتی تمشکی (رز تمشکی یا Raspberry Rose) رنگی خواهد بود که این شرکت کره ای آن را خیره کننده و الهام بخش عاشقانه دانسته که برای دوستداران مد طراحی شده است. بدین ترتیب رنگ های ال‌جی وی 30 به 5 عدد افزایش پیدا می کنند.

در حال حاضر رنگ بندی ال‌جی وی 30 عبارت است از: نقره ای ابری، آبی مراکشی، بنفش استخودوسی، مشکی شفق قطبی و همین رنگ صورتی تمشکی! جدیدا سخت نام گذاری می کنند اما جالب است. برای مقایسه می توانید 4 رنگ ال‌جی وی 30 را در تصویر زیر ببینید:

lg_v30_colors-back-w782-768x432

ال‌جی وی 30 صورتی در نمایشگاه CES 2018 رونمایی خواهد شد و برای فروش ابتدایی در کره جنوبی ارایه می شود. پس از این ارایه انتظار می رود که در بازارهای اروپایی و آسیایی به مرور موجود شود.

شما رنگ های خاص تلفن هوشمند را دوست دارید یا خیر؟

به نقل از وب سایت ترنجی

۲ نظر

Mobi ۱۶ دی ۱۳۹۶ پاسخ

درباره ی سوال انتهای متن میخوام بگم من عرضه سریع تر این دیوایسو بیشتر دوست دارم…

محمدرضا ملکشاهی ۱۶ دی ۱۳۹۶ پاسخ

شما رنگ های خاص تلفن هوشمند را دوست دارید یا خیر؟

ما عرضه به موقع محصولات را دوست داریم! در بازار گوشی های هوشمند رده بالا که هر ۶ ماه یکبار با تغییر نسل روبرو می شوند و بعد از ۶ ماه گوشی ها با افت بیشتر قیمت به استقبال نسل جدیدتر می روند! الجی در ایران تازه اگه الان گوشیشو وارد کنه، که ظاهرا یکماه دیگه میخواد وارد کنه! عملا به جا اینکه گوشی با افت منطقی قیمتش بعد ۶ ماه قابل خریدن بود تازه میخواد در سال ۲۰۱۸ به عنوان یک گوشی ۲۰۱۷ وارد شه و این قطعا باعث میشه مثل G5،G6 و V20 بازم هیچ دردی از دردای الجی دوا نشه!! و همینطور طرفدارای الجی رو ناامید و دچار سرخوردگی کنه! کلا دیگه بعد ۶ماه ترجیحم خریدن گلکسی S9 سامسونگ و الجی جی۷ هست(که اونم نمیارین به موقع) پس همون گلکسی اس۹ سامسونگ! گوشی ۲۰۱۸ آدم میخره به جا ۲۰۱۷ اونم تو سال ۲۰۱۸! متاسفیم الجی ایران

نظر دهید