۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

در جشنواره ویژه تلویزیون های ال‏‌جی، استادیوم را به خانه ببرید

حدود یک ماه دیگر جام جهانی با همه شور و هیجان خود میهمان خانه ما می‌شود. رویدادی که حتی اگر اهل فوتبال هم نباشید حتماً توجه شما را جلب می‌کند.

با اینکه لذت دیدن مسابقات جام‌جهانی در استادیوم و از نزدیک است، ولی بسیاری از ما با توجه شرایط، از طریق تلویزیون به کنار این مستطیل سبز می‌رویم.

البته هر تلویزیونی نمی‌تواند ما را به فضای ورزشگاه نزدیک کرده و جزئیات تصویر و صدا را به خوبی پخش کند. اما در این میان تلویزیون‌های OLED و Super UHD ال‌جی با بهترین کیفیت تصویر ممکن و برترین تکنولوژی ها در دنیای تلویزیون همچون Nano cell، توانسته نظر بسیاری از ایرانی‌ها را در این خصوص جلب کرده و آنها را به خرید این تلویزیون ها علاقه‌مند کند. ال جی و گلدیران با توجه به این علاقه مردم، در جشنواره‌ ویژه تلویزیون خود قصد دارد تا تلویزیون‌های OLED و Super UHD ال‌جی را با تخفیف‌های ویژه در اختیار مشتریان گرامی بگذارد. این جشنواره به مدت محدود از تاریخ 22 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

در این جشنواره تخفیفات محصولی براساس جدول جشنواره در نظر گرفته شده است. همچنین جهت دریافت تخفیفات لازم است محصول خود را از طریق شرکت گلدیران نصب نمایید. لازم به ذکر است مهلت نصب تا سه روز بعد از پایان جشنواره ( که متعاقبا اعلام می‌شود) خواهد بود.

در ضمن برای تلویزیون‌های مدل OLED77W7T و OLED65W7 در صورت خرید و نصب در بازه جشنواره، علاوه بر تخفیفات اعلام شده، مشتریان می‌توانند یکی از هدایای نصب اختصاصی رایگان که به دو صورت انجام می‌شود را انتخاب کنند. در حالت اول نصب به همراه ایجاد تغییرات لازم در دیواره محل نصب (شخصی‌سازی به درخواست مشتری) انجام شده و در حالت دوم امکان ارائه و نصب استند ویژه این مدل به درخواست مشتری وجود دارد.

شرایط جشنواره :

جشنواره ویژه تلویزیون های ال جی از تاریخ 22 اردیبهشت ماه 1397 به مدت محدود در جریان خواهد بود.
در این جشنواره تخفیفات محصولی بر اساس جدول جشنواره در نظر گرفته شده است.
جهت دریافت این تخفیفات، لازم است محصول خود را از طریق شرکت مشتریان گلدیران نصب نمایید.لازم به ذکر است مهلت نصب تا 3 روز بعد از پایان جشنواره(که متعاقباً اعلام می گردد) خواهد بود.
برای تلویزیون های مدل OLED77W7T و OLED65W7T در صورت خرید و نصب در بازه جشنواره، علاوه بر تخفیفات اعلام شده، مشتریان محترم در صورت تمایل مشمول یکی از هدایای نصب اختصاصی رایگان ذیل به انتخاب خود خواهند شد:​
امکان ارائه و نصب استند ویژه این مدل به درخواست مشتری
نصب به همراه ایجاد تغییرات لازم در دیواره محل نصب(شخصی سازی به درخواست مشتری)
جهت دریافت این تخفیفات، حتماً توضیحات نحوه ی شارژ کارت را مطالعه نمایید.
استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده درجدول جشنواره و با گارانتی گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت و نصب محصول از طریق شرکت مشتریان گلدیران است.
شرایط و هدایای جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره 021-84733 تماس حاصل فرمایید.

table-price

مراحل شارژ کارت هدیه

sharj(1)

دقت فرمایید:

جشنواره “ویژه تلویزیون “ از 22 اردیبهشت 1397 به مدت محدود در جریان خواهد بود و مهلت نصب محصولات تا 3 روز پس از پایان جشنواره ( که متعاقباً اعلام می شود ) می باشد.
جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره 84733-021 تماس حاصل فرمایید.
تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.
به ازای هر محصول مشمول جشنواره “ویژه تلویزیون “ که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.
حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی نیز حداکثر 20 روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.
جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد 1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه 100083583 ارسال فرمایید.
در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره 84733-021( بخش جشنواره ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا 1 ماه پس از پایان جشنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.
کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

۱ نظر

مصطفی زاده ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

من هم تلوزیون رو خریدم هم ماشین لباسشویی ال جی رو کاش این جشنواره شامل لباسشویی هم میشد از هردوشون راضیم خدمات پس از فروش هم همونطور که وصفشو شنیده بودم خیلی قوی و عالی بود بهتر از برندهای دیگه امیدوارم همینجور متعهد بمونه ممنونم

نظر دهید