۰۳ آبان ۱۳۹۷

ال‌جی X Power 2 با باتری 4500 میلی‌آمپر مخصوص کاربران پرمصرف

ال‌جی X Power 2 برای کاربرانی طراحی شده است که نیاز به ظرفیت باتری بالا و نمایشگر بزرگ دارند و شیفته بازی با موبایل و مصرف زیاد محتوای چندرسانه‌ای هستند. 

این محصول پرقدرت ال‌جی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ در بارسلون اسپانیا پرده‌برداری شد.

ال‌جی X Power 2 نمایشگر ۵٫۵ اینچ HD با فناوری لمس درون‌سلولی دارد که هم بزرگ است و هم رنگ‌های واضح، زنده و طبیعی را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، خوانایی نمایشگر در زیر نور قوی خورشید بسیار خوب است.

photo_Û²Û°Û±Û·-Û°Ûµ-Û³Û°_Û°Û²-Û°Û³-ÛµÛ¹

ال‌جی X Power 2 دوربین ۵ مگاپیکسل با زاویه واید یا گسترده دارد که بالای نمایشگر تعبیه شده است و به کاربران امکان ثبت سلفی یا وِفی (Wefie) تا ۸ نفر را بدون استفاده از مونوپاد می‌دهد. دوربین ۱۳ مگاپیکسل در پشت نیز مجهز به قابلیت Zero Shutter Lag است و تأخیر آزاردهنده بین زمان فشار دادن کلید شاتر و ثبت تصویر را برطرف می‌کنند. فلاش LED ملایم برای دوربین جلو نیز ثبت نماهای گروهی با کیفیتی که معمولاً فقط در استودیوهای حرفه‌ای یافت می‌شود را امکان‌پذیر می‌کند.

این تلفن هوشمند متمایز از دیگر تلفن‌های هوشمند انبوه بازار و میان‌رده است و به تجربه کاربری انحصاری ال‌جی برای سلفی مجهز شده است. قابلیت Auto Shot به صورت خودکار شاتر دوربین جلو را در زمان تشخیص چهره فعال می‌کند. قابلیت‌های Gesture Shot و Gesture Interval Shot علامت دست را تشخیص می‌دهد و به آن پاسخ می‌گوید. بنابراین، نیاز به فشار کلید شاتر را که معمولاً منجر به مات شدن تصویر می‌شود برطرف می‌کند. با قابلیت Quick Share نیز کاربران می‌توانند تصاویر خود را تنها با یک ضربه فوراً در شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌شان پست کنند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید