۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

هی گوگل، چقدر طول می‌کشه چایی ما دم بکشه؟

دنبال یه بلندگوی هوشمند می‌گردین که صدای استریو هم داشته باشه؟

بلندگوی هوشمند WK7 ال‌جی شما رو با صدای عالی و فوق‌العادش به وجد میاره. صدای این بلندگو یه جوریه که انگار خود صدای اصلی هستن نه صدای ضبط‌شده. تازه فقط این نیست… این بلندگو بی‌سیمه و خیلی راحت میشه اون رو به بلندگوهای موجود در اتاق‌های دیگه متصل کرد.

بلندگوی XBOOM ال‌جی WK7 مجهز به هوش مصنوعی ThinQ از دستیار گوگل برای انجام کارها با استفاده از فرمان صوتی برخورداره. هوشمندی این بلندگوی ال‌جی به شما کمک می‌کنه که دستیار گوگل رو کنارتون داشته باشین. با صدای خودتون می‌تونین برای اطلاع از شرایط جوی،‌ نتیجه بازی‌های ورزشی یا حتی اخبار دیگه مطلع بشین. در واقع، کنترل لوازم هوشمند خونگی سازگار با دستیار گوگل و مجهز به پلت‌فرم هوش مصنوعی LG ThinQ با کمک فرمان صوتی شما میسر میشه. بنابراین، میتونین همه چیز رو به ال‌جی WK7 بسپرین. حتی چای دم کردن!

Control_your_smart_home_Desktop

کیفیت صدا در بلندگوی XBOOM ال‌جی مدل WK7 بر خلاف دیگر بلندگوهای مجهز به هوش مصنوعی چیزی نیست که در اولویت قابلیت‌های محصول نباشد. همکاری ال‌جی با مریدین پتانسیل کاملی از مهارت هر دو شرکت در فناوری صدا را به ارمغان آورده و صدایی با کیفیت بالا، تعریف صوتی دقیق و صدای باس درست و صحیح ارائه می‌دهد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید