۳۰ مرداد ۱۳۹۸

عمق تفاوت می‌آفریند…

و تفاوت شما را خاص می‌کند. 

برای خاص شدن آماده باشید! با قابلیت کنترل عمق در ویدیو نسخه متمایزی از خود را به رخ دیگران بکشید. دوربین ال‌جی G8S ThinQ با قابلیت کنترل عمق ویدیو تصاویر پس‌زمینه را محو می‌کند تا سوژه را پر رنگ‌تر و برجسته‌تر نمایش دهد.

ال‌جی با افزودن فناوری کنترل عمق فیلم (Video Depth Control) در دوربین‌های پشت و جلو به جرئت ضبط سوژه‌های متحرک با حفظ فوکوس را علاوه بر کیفیت بالای عکاسی تضمین می‌‌کند. ناگفته نماند که لنز دوربین پشت بدون برآمدگی است تا طراحی کمینه‌گرا و ساده را کامل‌تر کند.

در پنل جلوی ال‌جی G8S ThinQ لنز استاندارد و دوربین Z تعبیه شده که از قابلیت‌های عکاسی پرتره و سلفی برخوردار است و کاربران می‌توانند از سلفی‌بازی آن هم به شیوه‌ای حرفه‌ای لذت ببرند. افزودن قابلیت‌های دوربین Z برای سنجش سریع فاصله به عمق و حس بیشتر عکس‌های پرتره کمک می‌کند.

در عکاسی سلفی یا Spotlight انحنا و قوس‌های چهره کاربر تشخیص داده می‌شود و نوردهی مشابه با استودیوهای عکاسی برای حرفه‌ای کردن کیفیت سلفی‌ها شبیه‌سازی می‌شود. فیلم‌ها در ال‌جی G8S ThinQ با کمک قابلیت کنترل عمیق ویدئو از افکت زیبای بوکه بهره می‌برند. این ویژگی سوژه را واضح و تصویر پس‌زمینه را محو و ملایم نمایش می‌دهد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید