۳۰ مرداد ۱۳۹۹

بهترین تجربه بازی‌های ویدیویی در تلویزیون نانوسل ال جی مجهز به هوش مصنوعی

تصور کنید بازی های ویدیویی رو به جای این که با کامپیوتر انجام بدید در تلویزیون امتحان کنین.

تلویزیون های نانوسل ال جی مجهز به هوش مصنوعی ( NanoCell AI ThinQ ) بازی های جذاب و هیجان انگیز ویدیویی رو با کیفیت عالی ۴K HDR نمایش میدن. این یعنی چی؟ یعنی غرق شدن در بازی با کیفیت صدا و تصویر واقعی تر و طبیعی تر

بازی های انتخابی شما چه رالی و مسابقات ماشین سواری باشد، چه مبارزه با تروریست ها و دشمن یا شکست دادن موجودات بیگانه و فضایی، تلویزیون های ال جی به خوبی می توانند امکاناتی که یک گیمر برای بازی نیاز دارد را برایتان فراهم کنند.

تلویزیون های نانوسل ال جی سطح جدیدی از بازی را با تصاویر خیره کننده، کیفیت صدای عالی و نرخ دیوانه وار پاسخگویی یک میلی ثانیه ای میسر می کنند. به این معنی که بازی شما بدون تاخیر و کند شدن انجام می شود. حالا برای غرق شدن طولانی مدت در بازی آماده هستید؟

80805626_467218247528422_4475485630468260390_n

خب، الان تصور کنید بازی های ویدیویی را  به جای این که با کامپیوتر انجام دهید در تلویزیون امتحان می کنید. اینجاست که دیگر تلویزیون شما در حکم کامپیوتر شما نقش ایفا می کند.

شما می توانید در تلویزیون های نانوسل ال جی مجهز به هوش مصنوعی ( NanoCell AI ThinQ ) بازی های جذاب و هیجان انگیز ویدیویی را با کیفیت عالی ۴K HDR تجربه کنید. این یعنی چه؟ یعنی این که بازی شما جلوه های بصری و حرکات واقعی تر و طبیعی تری دارد و صدای فراگیر مجازی آن قدر جذاب است که شما را به طور کامل در بازی غرق می کند.

پس، حالا که تصمیم گرفتید نشاط را به خانه بیاورید و از جو غم انگیز و استرس افزای پاندمی دور باشید، حسابی هوای اعضای خانواده خود را داشته باشید. سعی کنید روحیه خود را حفظ کنید و با ایجاد سرگرمی های سالم در خانه زمان را به بهترین نحو سپری کنید تا در خانه ماندن برایتان ملال آور و افسرده کننده نباشد.

۱ نظر

حسین ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ پاسخ

نانوسل فناوری جدید ال جی که بر پایه فناوری IPS توسغع داده شده شباهت زیادی به فناوری QLED سامسونگ که بر پایه ناوری va توسعه اده شده می باشد هر چند تصاویر ان از نظر کنتراست و طبیغی بودن رنگها به فناوری OLED ال جی نمی رسد اما مزایایی چون قیمت ارزانتر و روشنایی بیشتر نسبت به OLEِD ال جی دارد در قیاس با فناوری QLED سامسونگ میتوان به عمر بالاتر پنل های نانوسل با عمر نهایی بالای یکصد هزار ساعت و عمر مفید بالای ۶۰ هزار ساعت گه بالاتر از عمر پنل رقیب است زاویه دید گسترده تا ۱۷۸ درجه و مقاومت بالاتر پنل در مقابل فشار و ضربه اشاره کرد لازم بذکر است در حال حاضر پنل های نانوسل ال جی فقط در برخی از مدلهای ال جی بکر گرفته میشود و برخلاف پنل های IPS الجی که مورد استفاده بسیاری از تولید کنندگان می باشد در حالیکه فناوری ًQLED مورد استفاده برخی از تولید کنندگان دیگر از جمله TCL می باشد در حال حاضر امکان خرید تلوزیونهای نانوسل ال جی مدل ۲۰۲۰ در سایز ۵۵ اینچ با قیمت در بازه ۱۳۵۰۰ تا ۱۴۷۰۰ در ایران وجود دارد که نوسان قیمت مربوط به تفاوت مدلهاو کشور مبدا تولید این تلوزیونها می باشد که در مقابل قیمت ۳۷ میلیونی تلوزیون OLED و قیمت ۱۱ میلیونی برندهای چینی برای تلوزیونهای ۵۵ اینچ ارزش خرید بالائی دارد

نظر دهید