۰۷ دی ۱۳۹۹

ال‌جی استایلر ؛ یک کمد جادویی که لباس‌هایتان را نو می‌کند!

دستگاه Styler ال‌جی در فناوری حفظ و نگهداری لباس یک پیشرفت چشمگیر به حساب می‌آید.

این دستگاه باورنکردنی نه تنها لباس‌ها را تمیز و تروتازه نگه می‌دارد بلکه به کاربران کمک می‌کند تا در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کنند. ال‌جی استایلر شیک و زیبا در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه می‌شود و امکان ادغام شدن یکپارچه آن با دکور یک خانه مدرن را فراهم می‌کند.

این محصول که شبیه یک کمد معمولی است قابلیت‌های جادویی بسیاری دارد. ال‌جی Styler از لوازم خانگی منحصربه‌فردی است که از فناوری پیشرفته استفاده می‌کند تا نیاز به خشکشویی حرفه‌ای را به طور کامل برطرف کند. ال‌جی Styler از همان فناوری TrueSteam استفاده می‌کند که در بسیاری از ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به کار رفته است. این فناوری با اعمال فشار حرفه‌ای به داخل لباس چروک‌ها را از بین می‌برد و دیگر نیازی به اتوکشیدن مکرر و وقت‌گیر نیست.

ال‌ جی استایلر می‌تواند با سرعت و دقت بالایی حس تازگی را به لباس برگرداند.با استفاده از تکنولوژی TrueSteam™ ، ۹۹٫۹ درصد از  باکتری‌ها و مواد آلرژی زایی که در عمق لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های نرم نفوذ کرده‌اند را از بین می‌برد. مراجع معتبر بهداشتی، مانند بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و مؤسسه تحقیق و آزمایش پوشاک کره (KATRI)، امکانات استریلیزاسیون بخار در ال‌جی  استایلر را مورد آزمایش قرار دادند و مؤثر بودن آن را تأیید کردند. همچنین مؤسسه Intertek گواهی کرده است که ال جی استایلر ۹۵٫۹ درصد از ریزگردهای آلوده به مواد آلرژیک را نیز از بین می برد.

ال‌جی Styler علاوه بر از بین بردن لکه‌ها در برطرف کردن معایبی که با چشم دیده نمی‌شوند نیز بسیار کارامد عمل می‌کند. بخار داغی که درون محفظه به کار می‌رود ۹۹٫۹ درصد از میکروب‌ها و باکتری‌هایی که در عمق لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های نرم نفوذ کرده‌اند را از بین می‌برد. سازمان‌های معتبر آزمایش محصول، شامل بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و مؤسسه تحقیق و آزمایش پوشاک کره (KATRI)، امکانات استریلیزاسیون بخار در ال‌جی Styler را مورد آزمایش قرار دادند و مؤثر بودن آن را تأیید کردند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید