۰۸ مرداد ۱۴۰۱

ال‌جی نتایج مالی سه ماهه دوم 2022 را اعلام کرد

بالاترین درآمد سه ماهه دوم در تاریخ شرکت نشان‌دهنده رشد فروش لوازم خانگی و قطعات خودروی ممتاز ال‌جی است.

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) بالاترین درآمد خود را در سه ماهه دوم سال اعلام کرد. این میزان منعکس کننده فروش قوی لوازم خانگی ال‌جی در مناطق کلیدی و رشد سودآور تجارت قطعات خودروی ال‌جی با رشد مجدد صنعت خودروسازی جهانی است.

ال‌جی درآمد 19.5 تریلیون وون کره را در سه ماهه دوم سال 2022 اعلام کرد که 15 درصد بیشتر از سه ماهه مشابه سال قبل است. سود عملیاتی برای سه ماهه دوم 792.2 میلیارد وون کره بود که 12 درصد کمتر از سه ماهه مشابه سال گذشته گزارش شده است. این کاهش عمدتاً به دلیل چالش های زنجیره تامین و هزینه های لجستیکی بالاتر بود.

با توجه به تاثیرات تجاری وضعیت در حال تحول بیماری همه‌گیر و شرایط اقتصادی، ال‌جی از سبد تجاری جامع خود استفاده می‌کند، فروش را از محصولات ممتاز به محصولات انبوه گسترش می‌دهد و حوزه‌های تجاری به کسب و کار مانند قطعات خودرو را در حال رشد است.

شرکت لوازم خانگی و تهویه مطبوع هوای ال‌جی

شرکت لوازم خانگی و تهویه مطبوع هوای ال‌جی درآمد را در سه ماهه دوم 8.07 تریلیون وون کره گزارش کرد که برای اولین بار در تاریخ ال‌جی برای یک واحد تجاری از درآمد سه ماهه 8 تریلیون وون کره فراتر رفت.

سود عملیاتی 432.2 میلیارد وون کره بود. درآمدها نسبت به سه ماهه دوم سال قبل 18 درصد افزایش یافته است که عمدتاً ناشی از فروش قوی‌تر لوازم خانگی و دسته بندی‌های جدید مانند محصولات بهداشتی با استفاده از فناوری بخار در مناطق کلیدی آمریکای شمالی و آمریکای لاتین است. این واحد تجاری قصد دارد با بهبود رقابت محصولات ممتاز و تقویت خط انبوه خود به شتاب خود ادامه دهد.

شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی در سه ماهه دوم با زیان عملیاتی 18.9 میلیارد وون کره به 3.46 تریلیون وون درآمد ثبت کرد که نشان دهنده افزایش سرمایه‌گذاری بازاریابی در پاسخ به شرایط تشدید بازار است. استراتژی سرگرمی خانگی ال‌جی بر مدیریت مؤثر هزینه‌های بازاریابی و رشد بخش تلویزیون‌های ممتاز، به ویژه در فصل‌های اوج فروش از جمله جام جهانی فوتبال و تعطیلات متمرکز خواهد بود.

شرکت قطعات خودروی ال‌جی

شرکت قطعات خودرو ال‌جی در سه ماهه دوم به فروش 2.03 تریلیون وون کره دست یافت که 19 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال 2021 نشان می دهد و باعث شد تا این واحد تجاری برای اولین بار سودآور شود. فروش قابل توجه بالاتر ناشی از پاسخ فعال ال‌جی به تقاضای بیشتر خودروسازان با مدیریت کارآمد زنجیره تامین بوده است. با هاله عدم اطمینان ایجاد شده توسط تورم و ریسک‌های ژئوپلیتیکی، این شرکت به ایجاد روابط قوی با خودروسازان جهانی همراه با مدیریت قوی ساختار هزینه برای بهبود بیشتر سودآوری ادامه خواهد داد.

شرکت راهکارهای کسب و کار ال‌جی

شرکت راهکارهای کسب و کار ال‌جی در سه ماهه دوم 1.54 تریلیون وون کره با سود عملیاتی 14.3 میلیارد وون درآمد کامل به ثبت رساند. درآمدها نسبت به سال گذشته 19 درصد افزایش یافته است که عمدتاً به دلیل بهبود بخش تجارت به تجارت است. این شرکت قصد دارد با توسعه محصولات سفارشی‌تر و گسترش سبد محصولات خود برای رشد پایدار، به طور تهاجمی بخش در حال رشد B2B را هدف قرار دهد.

فعالیت های متوقف شده: نتایج مالی سه ماهه دوم کسب و کار پنل‌های خورشیدی ال‌جی طبق اعلام قبلی، در ماه ژوئن بسته شد و به عنوان زیان ناشی از فعالیت‌های متوقف شده تلقی می‌شود.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید