۰۷ آبان ۱۳۹۰

LG Optimus 3D Innovative

Optimus 3D ال جی و کسب عنوان خلاقانه ترین گوشی در مراسم جوایز جهانی 2011 موبایل ،انتخاب مصرف کننده
طبق اعلام شرکت ال جی، گوشی Optimus 3D به عنوان خلاقانه ترین وسیله توسط مجله Mobile Choice انتخاب گردید.

با توجه به نظرات این نشریه معتبر، Optimus 3D ال جی در حقیقت توانسته است که دیدگاه افراد را نسبت به یک گوشی موبایل تغییر داده و همچنین اولین گوشی هوشمندی است که دارای تکنولوژی منحصر به فرد سه بعدی می باشد.

Optimus 3D ال جی یک گوشی هوشمند بدون نیاز به عینک برای مشاهده تصاویر سه بعدی می باشد، که مجهز به یک نمایشگر LCD سه بعدی 4.3 اینچی بوده و به شما این امکان را می دهد که بتوانید یک محتوای سه بعدی را خلق کرده، به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید. این گوشی همچنین دارای یک پردازشگر دوهسته ای 1،0 گیگا هرتزی TI OMAP4 بوده که از یک پردازنده دو هسته ای با بالاترین کارایی پشتیبانی می کند.

Mobile Choiceبرندگان این مسابقه جهانی را در 6 اکتبر اعلام نمود. لازم به ذکر است که در بخش خلاقانه ترین تجهیزات، بررسی های انجام شده توسط  10،000خواننده در میان 5 لیست کاندید شدگان مشخص و در نهایت برنده نهایی توسط هیات داوری متشکل از تیم مجله Mobile Choice و متخصصین و کارشناسان منتخب در این زمینه معرفی گردید.

این گوشی هوشمند سه بعدی ابتدا در اروپا عرضه و سپس از اواخر آگوست در آسیا معرفی گردیده است. Optimus 3D ال جی دارای ویژگی های جدید و منحصر به فردی شامل موتور مبدل بازیهای دو بعدی بر پایه Open LG به سه بعدی می باشد. دریافت این جایزه به دلیل تکنولوژی سه بعدی خلاقانه، شهرت این گوشی هوشمند را در بازار بزرگ اروپا چند برابر نموده و مصرف کنندگان را برای ورود این گوشی به بازار کشورشان مشتاق کرده است.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید