۱۲ بهمن ۱۳۹۳

پرواز LG Display در اوج

شرکت LG Display گزارش سه‌ماهه چهارم خود را با بالاترین میزان طی 4 سال گذشته گزارش داد. این افزایش سوددهی به دلیل تقاضای بالای سازندگان در نمایشگرهای کریستال مایع (LCD) برای تلویزیون و شرکت اپل بوده است.

این سود همراستا با انتظارات بوده است و به گفته محققان این سازنده برتر LCD در جهان امسال هم درآمد خوبی کسب خواهد کرد زیرا تقاضا برای تلویزیون‌های پیشرفته طبق پیش‌بینی‌ها افزایش بیشتری خواهد داشت.

بر طبق گزارشی که مرکز تحقیقاتی DisplaySearch منتشر کرد، احتمال می‌رود در طول سال جاری صادرات جهانی LCD در حدود 7 درصد افزایش پیدا کند و به 251 میلیون دستگاه برسد زیرا مشتریان تلویزیون‌های خود را به مدل‌های بزرگتر ارتقا می‌دهند.

به گفته LG Display، سود اجرایی در دوره اکتبر تا دسامبر نسبت به سال قبل دو برابر شده و به 625.8 میلیارد وان کره (معادل 580.14 میلیون دلار امریکا) رسیده است.

این سود از زمان سه ماهه اول 2011، ژانویه تا مارس، با آغاز اعمال استاندارد حسابرسی جاری شرکت LG Display در اولین سه ماهه، بالاترین میزان بوده است.

۲ نظر

ahmad basirat ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ پاسخ

سلام یه سوال خیلی مهم دارم ، لطفا جواب بدید
اندروید ۵ کی برای جی ۲ در ایران میاد؟؟؟

saeed ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ پاسخ

سلام من ۶ ماه پیش از فروشگاه مدیا ۱ واقع در تجریش G3 را خریدآری کردم تا اینکه دیروز متوجه شدم کنار میکروفون گوشیم یه ترک ریز افتاده حالا چی کنم!

نظر دهید