۱۹ شهریور ۱۳۹۷

خانه خود را با فناوری  ThinQ ال‌جی عاقلانه هوشمند کنید

ال‌جی فناوری ThinQ خود را در سال ۲۰۱۷ توسعه داده و تمام محصولاتی را که به این فناوری مجهز می‌شوند مشخص کرده است.

خدمات و محصولات ال‌جی که به ThinQ مجهز می‌شوند از یادگیری عمیق بهره برده و می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. همچنین می‌توانند از قابلیت‌های هوش مصنوعی وسایلی غیر از محصولات ال‌جی هم بهره ببرند و با آن تعامل داشته باشند.

با اتصال هوشمند به اینترنت، به سادگی و به سرعت، می‌توان لوازم خانگی ال‌جی را برای پاسخ به نیازهای روبه‌تغییر خانواده سفارشی کرد. از کمک به شما در ایجاد یک غذای خوشمزه با مواد غذایی موجود در یخچال تا دانلود برنامه‌های خاص شست‌وشو، لوازم خانگی هوشمند شما برای بهبود زندگی پرمشغله شما بسیار فراتر از انتظار شما هستند.

lg-thinq-ces-2018-e1531631839716

فکر نکنید، هوشمند زندگی کنید! وقتی خانه شما با فناوری  ThinQ ال‌جی هوشمند شود دیگر…

نیازی به جست‌وجو در منوهای دوربین تلفن هوشمندتان نیست. تلفن همراه هوشمند شما با پلت‌فرم ThinQ برای این ساخته شده که خودش هوشمندانه همه کار را انجام دهد و بهترین تصویر را خلق کند

نیازی به فکر کردن‌های آزاردهنده در مورد انتخاب غذا برای ناهار و شام نیست. یخچال هوشمند شما با پلت‌فرم ThinQ خودش بهترین غذا را با توجه به مواد غذایی داخل یخچال به مایکروویو هوشمند پیشنهاد می‌دهد و مایکروویو هوشمند نیز بر حسب پیشنهادات دریافتی تظیمات لازم دما را انجام می‌دهد.

نیازی به نگرانی در مورد انتخاب تنظیمات مناسب ماشین لباسشویی برای شستن لباس مورد علاقه‌تان خود نیست. لباس شما به راحتی می‌چرخد و در حال شسته شدن است زیرا یک ماشین لباسشویی هوشمند با پلت‌فرم ThinQ دارید که نیازهایتان را می‌فهمد!

نیازی به مضطرب شدن در زمان بازی کودکانتان و کثیف شدن خانه نیست. جاروی روباتیک هوشمند ال‌جی با پلت‌فرم ThinQ خودش راهش را می‌داند و سرتاسر خانه را برای تمیز کردن و آسایش خیال شما بدون صدا می‌پیماید.

نیازی به گشتن و پیدا کردن برنامه تلویزیونی دلخواه نیست. تلویزیون هوشمند شما با پلت‌فرم ThinQ پاسخ تمامی پرسش‌هایتان را می‌داند.

فقط کافیست هوشمندانه فکر کنید و آزاد باشید.

۲ نظر

ahad ۹ مهر ۱۳۹۷ پاسخ

خوب

خانه هوشمند ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ پاسخ

بسیار جالبه

نظر دهید