۲۹ آذر ۱۳۹۷

بلندگوی همراه PH4 ال‌جی؛ یک همراه ایده‌آل برای دورهمی‌های دوستانه

آنهایی که برایشان همراه بودن و دوام بالا در اولویت است بلندگوی همراه PH4 ال‌جی را انتخاب می‌کنند.

این بلندگوی جمع‌وجور با وزن ۱۶۷ گرم در برابر پاشیدن آب مقاوم است و برای ارائه صدای باکیفیت برای کاربرانی که فعال و پرتحرک هستند طراحی شده‌ است.

جدیدترین بلندگوی بلوتوث ال‌جی الکترونیکس مدل‌ PH4 صدایی ایده‌آل برای انواع محیط‌های داخلی و فضای باز به منظور غوطه‌ور شدن در صدا فراهم می‌کند.

maxresdefault

بلندگوی قدرتمند PH4 برای دورهمی‌های دوستانه در فضای بیرون، مانند اردو یا کنار استخر، که به صدای قوی‌تر نیاز است مناسب می‌باشد.

مدل PH4 در کنار حفظ کلیت ظاهر سنتی اسپیکرهای بلوتوثی قابل حمل، توانسته تغییرات مثبتی ایجاد کرده و با پخش ۳۶۰ درجه صدا و دکمه مخصوص صدای بم برای افزایش Bass، کل محیط را در اختیار خود بگیرد.

AE_PH4B_10_Connects-to-other-devices

همچنین این مدل از قدرت بسیار خوبی نسبت مدل‌های کوچک این سری بهره می‌برد و آن را تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌ها برای بیرون رفتن می‌کند. به خصوص که باتری آن برای ۱۰ ساعت مداوم می‌تواند انرژی لازم برای موسیقی را فراهم کند.

این مدل همچنین به قابلیت‌های خاصی مثل نورپردازی، بدنه محکم و انعطاف‌پذیر، بند ویژه جهت اتصال و مقاومت در برابر قطرات آب مجهز است تا به بهترین همراه برای شرایط مختلف گردش در محیط خارجی تبدیل شود.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید