۰۹ مرداد ۱۳۹۸

رتبه اول برای لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس در بازار جهانی

بخش لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس رتبه اول را در بازار جهانی از نظر فروش در نیمسال اول ۲۰۱۹ کسب کرد و توانست از دو شرکت بزرگ ویرلپول و الکترولوکس پیشی بگیرد.

شرکت لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس برای اولین توانست ویرلپول را هم از نظر سود اجرایی و هم فروش پشت سر بگذارد و فرمانروای بازار شود. دلیل این امر افزایش فروش لوازم خانگی جدید مانند دستگاه‌های خشکشویی ال‌جی، سیستم مراقبت از لباس ال‌جی استایلر و دستگاه تصفیه هوای ال‌جی بوده است.

ال‌جی الکترونیکس روز گذشته اعلام کرد که بخش لوازم خانگی و تهویه مطبوع این شرکت در سه ماهه دوم 5.16 میلیارد دلار فروش داشته و سود اجرایی آن 606.61 میلیون دلار بوده است. فروش سه ماهه این بخش برای اولین بار از 5.07 میلیارد دلار فراتر رفته و هم چنین، دو فصل پیاپی است که سود اجرایی‌اش از 591.87 میلیون دلار بیشتر شده است.

به ویژه این که فروش بخش لوازم خانگی ال‌جی در نیمسال اول ۲۰۱۹ به 9.78 میلیارد دلار رسیده و بدین ترتیب توانست از شرکت ویرلپول که بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در دنیاست جلو بزند. ناگفته نماند که فروش ویرلپول 9.64 میلیارد دلار و سود اجرایی آن 440.11 میلیون دلار در نیمه اول امسال بود. سود اجرایی ال‌جی الکترونیکس از سال ۲۰۱۷ از ویرلپول بیشتر بوده اما این اولین بار است که ال‌جی از نظر فروش نیز از ویرلپول سبقت گرفته است. شرکت لوازم خانگی ال‌جی توانست از شرکت الکترولوکس اروپایی نیز پیشی بگیرد. شرکت الکترولوکس فروش 6.39 میلیارد دلاری و سود اجرایی 194.42 میلیون دلاری در این مدت داشته است.

۲ نظر

حامد احمدپور ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ پاسخ

سلام حدود یک ماه و ده روزی هست دستگاه مشکل داره و پیگیر خدمات گارانتی دستگاه هستم نهایتا بعد مراجععه کارشناسان متعدد آخرین کارشناس به این نتیجه رسید که کمپرسور ایراد داره و باید تعویض بشه و برای تایید نظریه فرستادن تهران ده روز گذشته هنوز تهران تایید نکرده و میگن منتظر تایید مدیریت هستن این چه مدیریتی هست که هنوز تصمیم نگرفته بعد ده روز بابا چه اشتباهی کردیم ال جی رو به اعتبار خدمات گارانتی و پس از فروش اش خریدیم تابستان تموم شد و از گرما مردیم یک مسلمونی پیدا بشه و به دادمون برسه شاید این مدیریت تایید کردن
بعد شما نوشتید رتبه اول گذاش رتبه اوله؟؟؟؟؟
امروز شرکت خدمات ال جی توی مشهد میگه اگه مدیریت تایید کنه حداقل سه چهار روز طول میکشه قطعه از تهران بیاد و نهایتا برای تعویض بیاین یک هفته ده روز دیگه
یعنی اگه کسی قطعه اش خراب بشه و نیاز به گارانتی داشته باید یکی دو ماهی بیخیال اون وسیله ای که خریده بشه و اگر هم کولر باشه که باید توی گرما…….
رتبه اول یعنی این؟؟؟؟

دیوارپوش ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ پاسخ

بسیار ممنون از سایتتون

نظر دهید