۲۶ آبان ۱۳۹۸

رنگ و کنتراست تلویزیون‌های 8K ال جی فراتر از باورهای شماست

تلویزیون‌های ۸K ال‌ جی با جزییات سخاوتمندانه و زیاد و رنگ‌های زنده و شفاف طبیعی گواهی بر فناوری بی‌بدیل نمایشگر ال‌ جی است.

تلویزیون ۸۸ اینچ SIGNATURE OLED 8K ال‌جی (مدل ۸۸Z9) که اولین تلویزیون ۸K OLED دنیا و بزرگترین تلویزیون OLED ال‌جی به شمار می‌رود از وضوح ۸K Ultra HD با ۴۳۲۰×۷۶۸۰ پیکسل یا ۳۳ میلیون پیکسل خودتابش برخوردار است که ۱۶ برابر تعداد پیکسل‌های یک تلویزیون Full HD TV و ۴ برابر تلویزیون‌های UHD محسوب می‌شود. برنده امسال جوایز طراحی iF Design Award و Red Dot Award تلویزیون SIGNATURE OLED 8K است که از طراحی مینیمالیست و کمینه‌گرای شیک با پایه آلومینیومی برس‌خورده و نمایشگر بدون حاشیه بهره می‌برد و به سیستم بلندگوی ۸۰ وات با صدای قدرتمند مجهز شده است.

تلویزیون ۷۵ اینچ ۸K NanoCell ال‌جی به لطف وجود تصویر ۸K و جزییات، رنگ و کنتراست شگفت‌انگیز از تجربه بی‌نهایت غوطه‌ورکننده‌ای برخوردار است. فناوری نمایشگر نانوی ال‌جی (Nano Display) تصاویر واضحی را در مقیاس واقعا وسیع به نمایش می‌گذارد. فناوری Nano Color ناخالصی‌ها را برای بازتولید رنگ بهتر فیلتر می‌کند و فناوری Nano Black یا فناوری پیشرفته Full Array Local Dimming Pro که برای تلویزیون‌های ۸K بهینه شده با دقت نوردهی پشت تلویزیون را برای سیاهی عمیق‌تر و کنتراست بیشتر کنترل می‌کند.

LG-8K-NanoCell-TV-model-75SM99-e1567491753120

هر دو تلویزیون‌ ۸K ال‌جی از فناوری ارتقا به ۸K و کاهش نویز بهتری که از ۴ به ۶ مرحله ارتقا یافته برخوردار است. نتیجه این فناوری حصول کیفیت تصویر و یکپارچه ۸K در زمان تبدیل محتوا از ۴K اصلی با ۲۱۶۰×۳۸۴۰ پیکسل یا Full HD با  ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل است. عملکرد درجه یک این تلویزیون با پردازنده هوشمند نسل دوم آلفا α (Alpha) 9 Gen 2 8K بهبود می‌یابد. این تراشه پیشرفته با استفاده از فناوری یادگیری عمیق و دسترسی به یک پایگاه داده عظیم کیفیت تصویر و صدا را بهتر می‌کند و منجر به تشخیص کیفیت منبع و بهینه‌سازی هر نوع محتوایی می‌شود. پردازنده α۹ Gen 2 8K شرایط پیرامون را تحلیل می‌کند تا بهترین میزان روشنایی نمایشگر را در همه زمان‌ها پدید آورد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید