Quantcast
اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰
May 9, 2021
9f54eadc-7900-44ac-a5f5-ba7004f3d846-e1557042686154

با چند راهکار ساده، با مایکروویو ال‌جی، آجیل و میوه خشک ارزان و خوشمزه تهیه کنید. چند روز دیگر عید است! باورتان می‌شود؟ یک سال و دو ماه تمام با بلای همه‌گیر کرونا به سختی فراوان برای همه گذشت! سالی که ابروهای همه ما در هم کشیده بود و کام همه تلخ! تلخ به خاطر از دست دادن طبیعی‌ترین نعمت‌هایی که قدرشان را ندانستیم؛ مثل زندگی.

حالا بیایید به بهانه قدم رنجه کردن بهار هم که شده تلخی‌های زندگی را فراموش کنیم و با امید به داشتن روزهای بهتری در اولین سال قرن جدید، از پیله اخم و خمودگی بیرون بیاییم و با نعمت‌های زندگی آشتی کنیم. چون بیدل دهلوی، شاعر بزرگ و گرانقدر فارسی، در یکی از غزلیات خود می‌فرمایند:

اشک یک لحظه به مژگان بار است                  فرصت عمر همین مقدار است

پس فرصت‌های بهاری و نوروز ۱۴۰۰ را غنیمت بشمارید و کام خود را شیرین و جانتان را پرانرژی کنید. چطور؟ با تهیه شیرینی و آجیل دستپخت خودتان!

در مطالب پیشین گفتیم که چطور با مایکروویو ال‌جی شیرینی خانگی درست کنید. علاوه بر این، شما را با انواع کیک، دسر و شیرینی‌هایی که می‌توانید با مدل‌های مختلف مایکروویوهای ال‌جی تهیه کنید آشنا کردیم. اما حالا نوبت می‌رسد به آجیل! خوراکی‌های ریز، خوشمزه، مقوی و سرشار از انرژی که می‌توانید به قیمت ارزان‌تر از نرخ بازار تازه به تازه خریداری کنید، خشک کنید و در سینی پذیرایی بگذارید.

یک فایده دیگر آجیل و میوه‌های خشک این است که با مصرف آنها به عنوان یک میان وعده سالم و بهداشتی هم ساعات زیادی را سیر و پرانرژی می‌مانید و هم می‌توانید آنها را جایگزین تنقلات ناسالم و انواع هله‌هوله بی‌خاصیت و شکم‌پرکن مضر کنید.

خب، حالا وقتش رسیده که با نحوه خشک کردن میوه و آجیل با مایکروویو ال‌جی آشنا شوید و خشکبار ارزان تهیه کنید. اگر مایکروویو شما سولاردام ال‌جی یا هر مدل دیگر است، به روش زیر اقدام کنید:

photo_۲۰۱۷-۰۶-۱۹_۱۹-۲۱-۲۲-e1499576737124

نحوه خشک کردن میوه و سبزیجات با مایکروویو ال‌جی:

در مدل ms95 از مایکروویوهای سولاردام ال‌جی:

  • کلید Grill ‏Temp را انتخاب کنید و سپس شماره ۳ را بزنید.
  • در مرحله بعد، دما و سپس زمان مناسب را انتخاب کنید و حالا کلید استارت را بزنید.

اگر مایکروویو سولاردام ال‌جی شما مدل ‏MS97 است:

  • کلید Fry &dry را بزنید و شماره ۵ را انتخاب کنید.
  • حالا کلید استارت را فشار دهید.

نکته مهم: این کلید برای خشک کردن ۴۰۰ گرم شوید تعریف شده اما می‌توان در این حالت انواع میوه و سبزیجات را خشک کرد و به نسبت با کلید کنترل، زمان را زیاد کرد.

برای سولاردام‌های ال‌جی مدل ۹۳ ،۹۴،۹۱ :

  • ابتدا گزینه مایکرو ۹۰۰ وات را انتخاب کنید و تا جایی که آب سبزی یا میوه گرفته شود زمان دهید.
  • سپس مایکرو ۳۶۰ وات را انتخاب کنید و تا جایی که کامل خشک شود زمان دهید. ‏

1 دیدگاه در “چطور با مایکروویو ال‌جی، آجیل و میوه خشک ارزان و خوشمزه تهیه کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

ankara idare avukatı
yasadışı bahis haberleri