۲۷ خرداد ۱۴۰۰

تعهد ال‌ جی به پیشرفته کردن ساختمان سبز

ال‌جی الکترونیکس  با دریافت جایزه رهبری 2021 USGBC Leadership Award برای پردیس دفتر مرکزی LEED Platinum Certified خود در آمریکای شمالی (انگلوود کلیفس، نیوجرسی) توسط شورای ساختمان سبز ایالات متحده (U.S. Green Building Council) مورد تقدیر قرار گرفت.

این پروژه 300 میلیون دلاری ویترینی برای طراحی سازگار با محیط زیست است که به مجوز Platinum New Construction برای پیشگامی در طراحی محیطی و انرژی (Leading in Energy and Environment Design) یا به اختصار LEED دست یافته است. این تاییدیه بالاترین رتبه‌ای است که ساختمان‌های مرفه را برای کارمندان متمایز از دیگر ساختمان‌ها می‌کند؛ این ساختمان‌ها از نظر انرژی و آب کارآمد هستند و فضای باز و اکوسیستم‌ها را حفظ می‌کنند.

Green-Building-02.png-1

ال‌جی 50 درصد فضای سبز در زمین 27 هکتاری را افزایش داد، از اراضی جنگلی و تالاب‌ها نگهداری کرد و بیش از 1500 درخت جدید بومی نیوجرسی کاشت. این مرکز با در اختیار داشتن فناوری‌های ساختمان سبز خودِ شرکت، از فناوری‌های بسیار کارآمد LG HVAC برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در مصرف انرژی و مجموعه‌ای با سقف 7900 متر مربع از ماژول‌های خورشیدی ال‌جی برای تولید برق پاک در محل و کمک به کاهش انتشار کربن برخوردار است. سایر فناوری‌ها و سیستم‌های برنده جایزه ال‌جی – از جمله نمایشگرهای دیجیتال و لوازم خانگی هوشمند – نیز در کل املاک گنجانده شده‌اند.

Green-Building-03

این کمپ یکی از 10 ساختمان جدید احداث‌‌شده در ایالت نیوجرسی و یکی از 894 پروژه در ایالات متحده برای کسب امتیاز LEED Platinum است. طراحی ساختمان 32516 متر مربعی به دلیل نگهداری از چشم‌اندازهای برجسته و یکپارچگی پارک Palisades در نزدیکی پارک ملی، جاذبه ملی طبیعی و تاریخی، مورد تحسین گروه‌های حفاظت قرار گرفته است.

Green-Building-04

پردیس ال‌جی را می‌توان به عنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات دفتری و اداری در منطقه و الگویی پس از کووید-19 برای شرکت‌هایی در نظر گرفت که قصد دارند از مراکز شهری به حومه شهرهای دیگر، و به فضای مقرون به صرفه‌تری نزدیک به محل زندگی کارمندان بروند. این طراحی‌های جادار به کارمندان ال‌جی امکان می‌دهد تا در فضای وسیع دفتر اداره و در محیط باز کار کنند.

Green-Building-05

ارتباط مستقیم با فضای بیرون تأکید شده است. طراحی معماری ساختمان که در تضاد یک ماشین خوش‌ساخت و با تکنولوژی پیشرفته با طبیعت است، آن را در بازار محلی متمایز می‌کند. این پروژه توسط شرکت جهانی طراحی، معماری، مهندسی و برنامه‌ریزی HOK با همکاری ال‌جی طراحی شده و به دلیل برخورداری از طراحی نوآورانه و متفکرانه خود توجهات را به خود جلب کرده است. این جوایز شامل جوایز پایداری متعدد از بخش‌های منطقه‌ای موسسه معماران آمریکا می‌شود.

Green-Building-06

کن دراکر، مدیر طراحی HOK، گفت: «طراحی انعطاف‌پذیر ساختمان ضمن حمایت از اکوسیستم ارزشمند Palisades و جامعه گسترده‌تر، از سلامتی و رفاه کارکنان ال‌جی پشتیبانی می‌کند.»

Green-Building-07

جوایز رهبری 2021 USGBC Leadership Awards که در رویداد مجازی USGBC Live اعطا شده است، 10 هزار سازمان برتر عضو USGBC را مورد تقدیر قرار داد؛ این سازمان شبکه‌ای از متخصصان متعهد با بیش از 106 هزار پروژه تجاری LEED در بیش از 180 کشور و قلمرو در سرتاسر جهان است. تلاش‌های بزرگانی مانند ال‌جی نمونه‌های استثنایی رهبری پایدار در میان شبکه‌ای قوی و رو به رشد از پروژه‌ها، شرکت‌ها و افراد برجسته به شمار می‌رود.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید