۲۶ فروردین ۱۴۰۲

ال‌جی جوایز برتر مراسم iF Design Award 2023 را از آن خود کرد

ال‌جی الکترونیکس (LG) اعلام کرده که توانسته در مراسم iF Design Award 2023 جوایز بسیار زیادی را بدست بیاورد و همین نیز نشان‎‌دهنده تعهد ثابت این شرکت به طراحی استثنایی محصولات و تجربه کاربری است. این جوایز برجسته و چشمگیر نیز شامل جایزه iF Gold برای بهترین طراحی محصول می‌شود که به محصول منحصربه‎فرد LG PuriCare AeroFurniture اهدا شد.

محصول LG PuriCare AeroFurniture یک دستگاه تصفیه هوا به شمار می‌رود که نقش میز کنار مبلمان و چراغ روشنایی را نیز ایفا می‌کند و طراحی فشرده و جمع و جوری دارد. این محصول مناسب استفاده در فضاهای مختلفی همچون اتاق خواب یا نشیمن است و عملکرد و گزینه‌های طراحی شخصی‌سازی‌ای در آن نیز وجود دارند. با احتمالات ترکیب رنگ‌های مختلف و همچنین دو نوع سبک رومیزی، این محصول AeroFurniture می‌تواند با هر سلیقه یا فضای داخلی خانه مطابقت داشته باشد.

دیگر نوآوری‌های ال‌جی که به دلیل طراحی برجسته خودشان در مراسم iF Design Award 2023 مورد تحسین قرار گرفتند، می‌توان به تلویزیون پیشگامانه LG OLED Flex با اولین صفحه نمایش ۴۲ اینچی و یخچال فریزر ال‌جی با فناوری MoodUP اشاره کرد که نسل بعدی لوازم خانگی محسوب می‌شوند و می‌توان آن‌ها را از طریق اپلیکیشن LG ThinQ کنترل کرد. لپ‌تاپ LG gram Style نیز یک لپ‌تاپ قدرتمند به شمار می‌رود که از طراحی شیک و زیبایی برخوردار است و به نظر می‌رسد که رنگ آن بسته به نور و زاویه دید تغییر می‌کند و توسط داوران نیز جایزه‌ای را دریافت کرد.

در رده مفهومی محصول نیز LG OMNIPOD تجربیات جدیدی در حوزه حمل و نقل ارائه کرد و یک کابین داخلی خودرو را به نمایش گذاشت که می‌تواند همانند خانه یک فرد باشد. در این بین، اپلیکیشن LG ThinQ که پتلفرم خانه هوشمند ال‌جی محسوب می‌شود، در دسته ارتباطات و به دلیل افزایش راحتی و ارائه عملکردهای بصری خوب مورد توجه قرار گرفت.

مراسم iF Design Award به طور سالیانه در آلمان برگزار می‌شود و از آن به عنوان سه جایزه برتر طراحی صنعتی جهان یاد می‌کنند و در کنار مراسم Red Dot Award و International Design Excellence Award قرار می‎‌گیرد. امسال در مجموع ۱۱۰۰۰ محصول از سراسر جهان در این مراسم شرکت کردند و در ۹ دسته متفاوت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

هوانگ سونگ گول مدیر مرکز طراحی شرکتی ال‌جی الکترونیکس در همین راستا اظهار داشته:

«موفقیتی که ما در مراسم جوایز iF Design Award امسال بدست آوردیم، نتیجه تعهد ما به توسعه راهکارهای سبک زندگی نوآورانه بر اساس داده‌های گسترده تجربه کاربری است. ما همچنان به ارائه طرح‌های متفاوتی که اولین تجربه منحصربه‌فرد و جدید مشتری را به ارمغان بیاورند و راحتی بیشتری را ارائه کنند، ادامه خواهیم داد تا بتوانیم لبخند را روی لبان مشتریان خود در سراسر جهان و صنعت بیاوریم.»

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید