۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

جارو برقی بی‌سیم جدید ال‌جی سبک‌تر و قوی‌تر است

ال‌جی الکترونیکس (LG) اخیرا محصول جدیدی را معرفی کرده که Code Zero Object Collection A9S نام دارد و یک جارو برقی بی‌سیم ممتاز است که در کلاس خودش سبک‌ترین است و قدرت مکش بسیار زیادی دارد.

ال‌جی الکترونیکس وزن این محصول جدید را کاهش داده تا مشتریان بتوانند به راحتی با آن تمیزکاری انجام بدهند. این جارو برقی حدود ۲.۴۷ کیلوگرم وزن دارد که سبک‌ترین جارو برقی بی‌سیم ممتاز در کلاس خودش محسوب می‌شود. ال‎جی از طریق تحقیق و توسعه مداوم وزن این محصول را نسبت به مدل قبلی حدود ۱۳۰ گرم کاهش داده است و برای این منظور نیز وزن موتور اینورتر هوشمند آن تا ۲۰ درصد کم شده است.

این محصول تازه به طور قابل توجهی وزن کمتری دارد اما قدرت مکش آن قوی‌تر است. حداکثر قدرت مکش این جارو برقی ۲۵۰ وات است که حدود ۱۳ درصد قوی‌تر از نسخه‌های قبلی است. این در حالی است که محصولی با وزن مشابه این محصول اما با حداکثر قدرت مکش ۲۸۰ وات در اردیبهشت ماه روانه بازار خواهد شد.

بر اساس نظرسنجی اخیر که از ۱۳۰۰ مشتری توسط ال‌جی الکترونیکس و مرکز بهره‌وری کره انجام شد، مشتریان ویژگی بخارشوی را به عنوان عملکردی اضافی انتخاب کردند که می‌خواهند بیشتر از آن استفاده کنند.

بر طبق این بررسی، ال‌جی الکترونیکس بار دیگر ایمنی ورودی بخار را ارتقاء داده است. این محصول تازه با ارائه سه حالت شستشوی مرطوب و با توجه به نیازهای هر موقعیت، تجربه متفاوتی را برای مشتری فراهم می‌کند. مشتریان از بخارشوی ایمن بسیار راضی هستند، ویژگی‌ای که لکه‌های بسیار سخت همچون شکلات سفت شده یا چربی گوشت روی زمین را راحت‌تر از بخارشوی معمولی و با دمای حدود ۶۰ درجه پاک می‌کند. همچنین می‌توانید حالت پاک‌کن آب داغ برای تمیز کردن با آب و پا‌ک‌کن خشک برای عدم استفاده از آب داغ را انتخاب کنید.

ال‌جی الکترونیکس از یک صفحه نمایش ال‌سی‌دی ۲.۳ اینچی در این محصول تازه استفاده کرده تا به صورت مستقیم وضعیت جاروبرقی را بررسی و عملکرد خوبی را برای آن تنظیم کند. برج همه‌کاره مفهومی تازه است که می‌تواند جارو برقی بی‌سیم را شارژ کند، لوازم جانبی آن را درون خود جای بدهد و سطل گرد و غبار را به یکباره خالی کند.

علاوه بر برنامه LG ThinQ، مشتریان می‌توانند با استفاده از صفحه نمایش ال‌سی‌دی روی خود جارو برقی گزینه‌های مختلفی را مستقیما روی آن اعمال کنند. استفاده از آن نیز بسیار راحت است و حالت‌های مختلف تنظیم شده‌اند و نیازی نیست که هر بار که از آن استفاده می‌کنید، این تنظیمات را تغییر بدهید.

این محصول تازه نه تنها فیلتر میکرو، جعبه گرد و غبار و فیلتر اگزوز را جدا کرده بلکه این بار می‌توان جعبه گرد و غبار را جدا کرد و با آب شست و از این طریق، مشتریان می‌توانند به راحتی این جارو برقی را مدیریت کنند و تمیز نگه دارند.

محصول LG Code Zero A9S و برج همه‌کاره جدید آن، جزو لوازم خانگی UP هستند که می‌توان حتی پس از خرید نیز آن‌ها را با عملکردهای دلخواه ارتقاء داد. این محصول با رنگ‌های آرامش‌بخش بژ، سبز آرام و گرافیت اسانس عرضه می‌شود و رنگ‌هایی هستند که به دقت توسط مختصصان انتخاب شده‌اند تا با هر فضای داخلی هماهنگ باشند. این محصول جدید همچنین در رویداد Red Dot Design Award توانست جایزه اصلی را به خاطر طراحی برجسته و درخشان خودش دریافت کند.

بائک سئونگ تائه معاون بخش راهکارهای زندگی شرکت لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس در همین راستا اظهار داشته:

«ما سطح جدیدی از تجربه مشتری را با محصول جدید خود ارائه می‌کنیم که امکانات مختلفی از جمله دستگاه بخارشوی ایمن را با عملکردی قدرتمند و وزن سبک ارائه می‌کند. جارو برقی Code Zero A9S در بازار جارو برقی‌های بی‌سیم ممتاز پیشگام است و همچنان نیز پیشگام باقی خواهد ماند.»

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید