Quantcast
آذر ۱۶, ۱۳۹۹
December 6, 2020
121302633_394976671905399_3920512834703271455_n

تلویزیون های نانوسل ال جی مجهز به هوش مصنوعی ( NanoCell AI ThinQ ) بازی های جذاب و هیجان انگیز ویدیویی رو با کیفیت عالی ۴K HDR نمایش میدن.

این یعنی چی؟ یعنی غرق شدن در بازی با کیفیت صدا و تصویر واقعی تر و طبیعی تر.

بازی های انتخابی شما چه رالی و مسابقات ماشین سواری باشد، چه مبارزه با تروریست ها و دشمن یا شکست دادن موجودات بیگانه و فضایی، تلویزیون های ال جی به خوبی می توانند امکاناتی که یک گیمر برای بازی نیاز دارد را برایتان فراهم کنند.

تلویزیون های نانوسل ال جی سطح جدیدی از بازی را با تصاویر خیره کننده، کیفیت صدای عالی و نرخ دیوانه وار پاسخگویی یک میلی ثانیه ای میسر می کنند. به این معنی که بازی شما بدون تاخیر و کند شدن انجام می شود. حالا برای غرق شدن طولانی مدت در بازی آماده هستید؟

خب، الان تصور کنید بازی های ویدیویی را  به جای این که با کامپیوتر انجام دهید در تلویزیون امتحان می کنید. اینجاست که دیگر تلویزیون شما در حکم کامپیوتر شما نقش ایفا می کند.

شما می توانید در تلویزیون های نانوسل ال جی مجهز به هوش مصنوعی ( NanoCell AI ThinQ ) بازی های جذاب و هیجان انگیز ویدیویی را با کیفیت عالی ۴K HDR تجربه کنید. این یعنی چه؟ یعنی این که بازی شما جلوه های بصری و حرکات واقعی تر و طبیعی تری دارد و صدای فراگیر مجازی آن قدر جذاب است که شما را به طور کامل در بازی غرق می کند.

پس، حالا که تصمیم گرفتید نشاط را به خانه بیاورید و از جو غم انگیز و استرس افزای پاندمی دور باشید، حسابی هوای اعضای خانواده خود را داشته باشید. سعی کنید روحیه خود را حفظ کنید و با ایجاد سرگرمی های سالم در خانه زمان را به بهترین نحو سپری کنید تا در خانه ماندن برایتان ملال آور و افسرده کننده نباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو