۱۲ مرداد ۱۳۹۳

نهایت کیفیت تصویر در تلویزیون‌های OLED ال‌جی

تلویزیون OLED ال‌جی مجهز به فناوری WRGB OLED است و بهترین کیفیت تصویر با رنگی زنده را ارائه می‌دهد. پیکسل 4 رنگ و منحصربه‌فرد این تلویزیون با کیفیت تصویر خیره‌کننده و در کلاس جهانی چیزی که روی صفحه نمایش داده می‌شود را به شکل طبیعی ارائه می‌دهد. تلویزیون‌های OLED می‌تواند سیاهی واقعی را از طریق پیکسل‌هایی که از خودشان نور می‌دهند ایجاد کند. این پیکسل‌ها می‌توانند خودشان مقدار روشنایی را کنترل کنند. فناوری نمایشگر OLED نتیجه طراحی منحنی با بهترین زوایه دید است و به شما امکان می‌دهد که تلویزیون را از هر زوایه‌ای که می‌خواهید تماشا کنید و هیچ اعوجاج در رنگ یا کنتراست نبینید. بهتر از همه، تلویزیون OLED سرعت پاسخگویی هزار برابر بیشتر از تلویزیون OLED دارد که تصاویر واضح و بدون مات شدن حتی در حرکات سریع ایجاد می‌کند.

نهایت طراحی

ال‌جی، به عنوان اولین برندی که تلویزیون OLED منحنی را معرفی کرد، نمایشگری پیشرفته‌ای دارد که نه تنها خیلی باریک است بلکه با انحنای زیبا و لبه‌های نازک طراحی شیکی را ارائه می‌دهد. طراحی این محصول به گونه‌ای دقیق است که به زیبایی هر چه تمام‌تر با هر دکور مدرنی همخوانی دارد و سبک شگفت‌انگیزی دارد که تاکنون هیج جا ندیده‌اید.

امکانات بیشتر در مدل EC9300 و انتخاب بیشتر برای مشتریان

همان طور که می‌دانید تلویزیون OLED ال‌جی یک ابتکار انقلابی در فناوری است. مخصوصاً، جدیدترین عضو خانواده تلویزیون OLED ال‌جی، یعنی EC9300، باورنکردنی‌تر از چیزی است که انتظارش را دارید. این یک تلویزیون هوشمند است که با webOS نیرو می‌گیرد. سیستم webOS جدید زمان لود شدن و انتخاب را سریع‌تر می‌کند و امکانات هوشمند پیچیده را راحت و ساده در اختیار شما قرار می‌دهد. مدل EC9300 از سینما سه‌بعدی برخوردار است که از فناوری FPR اختصاصی ال‌جی استفاده می‌کند تا تصاویر سه‌بعدی قانع‌کننده‌تری بدون پرش یا دوبینی ایجاد کند. ال‌جی EC9300 به کنترل جادویی Magic Remote مجهز است که می‌توانید با پیمایشگر آن تلویزیون را کنترل کنید. جدیدترین فناوری افزوده فناوری تشخیص صدا است. شما می‌توانید همه چیزهایی که EC9300 ارائه می‌دهد را تجربه کنید و این دیگر یک رویا نیست زیرا ال‌جی رویکردی به مشتریان ارائه می‌کند که هر چه از فناوری آینده تلویزیون می‌خواهند را در این تلویزیون ببینند.

در نهایت، تلویزیون OLED یک واقعیت است. به لطف وجود فناوری ال‌جی، چیزی که این نمایشگر عالی و بسیار باریک به شما ارائه می‌دهد واقعاً شگفت‌انگیز است. خودتان تجربه کنید و تجربه سرگرمی پیشرفته را به مرحله کاملاً جدیدی ببرید.

۲ نظر

حسین ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ پاسخ

بنام خدا
با سلام :
از ورود رسمی تلوزیونهای جدید ال جی با سیستم عاملWebOs با بازار ایران خبری نیست پس حداقل برای خبرها از تصویر مرتبط و بروز استفاده کنید متن خبر مربوط به سری سوم تلوزیونهای OLED با صفحه خمیده یا همان EC9300 ولی تصویر مدل EA9800 یا اولین محصول ال جی در این طیف از محصولات است که با اقبال خوبی در بازار ایران مواجه و البته سیستم عامل آن آندروید می باشد راستی از عرضه رسمی سری LB در بازار ایران چه خبر ؟
موفق باشید .

ال جی ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ پاسخ

سلام حسین جان
در این ماه میلادی (اگوست) وارد ایران میشود

نظر دهید