۰۱ آبان ۱۳۹۹

عرضه تجاری تلویزیون رول‌شونده OLED ال‌جی

ال‌جی الکترونیکس از روز گذشته عرضه تجاری اولین تلویزیون رول‌شونده جهان بانام LG SIGNATURE OLED R (مدل RX) را در هفت فروشگاه رده اول عرضه محصولات مصرفی الکترونیک کره جنوبی آغاز کرد. این تلویزیون پیشگام با قیمت خرده‌فروشی ۱۰۰ میلیون وون کره جنوبی (۸۷۰۰۰ دلار) قابل خرید است.

LG SIGNATURE OLED R عنوانی بی‌نظیر برای یک قطعه هنری است و مورد استقبال مصرف‌کنندگانی قرار خواهد گرفت که همیشه به دنبال بهترین‌ها بوده و ارزش ذاتی یک ابتکار خلاقانه و سرنوشت‌ساز را درک می‌کنند. این تلویزیون نه‌تنها یک شاهکار استثنائی مهندسی و طراحی کاربر-محور است، بلکه یک اثر هنری است که ارزش و جذابیت هر فضایی را افزایش خواهد داد و با هر سبک زندگی سازگار است.

این تلویزیون پیشگامانه باظرافتی زیبایی‌شناسانه و حرکت روان نمایشگر OLED رول‌شونده زیبای خود هر بیننده‌ای را محصور می‌کند و نهایت آمال یک کاربر است و هر دستگاه آن به‌طور اختصاصی برای مصرف‌کنندگان فهیمش ساخته می‌شود. در کارخانه پیشرفته Gumi ال‌جی در کره جنوبی این تلویزیون با سختی فراوان و مهارت‌هایی در سطح یک استادکار صنعت‌گر با توجه به‌تمامی جزئیات تولید می‌شود.

این سطح از وسواس هنرمندانه، از جعبه آلومینیومی پرداخت‌شده تا کاور مدرن پشمی اسپیکر تولیدی Kvadrat دانمارک در LG SIGNATURE OLED R بازتاب یافته است. خریداران می‌توانند از میان چهار پوشش نفیس به رنگ‌های Signature Black، Moon Gray، Topaz Blue و Toffee Brown یکی را انتخاب کنند و با حکاکی نام یا پیام انتخابی روی بدنه آلومینیومی، محصولی کاملاً خاص داشته باشند.

LG SIGNATURE OLED R از یک نمایشگر OLED منعطف ۶۵ اینچی سیال و روان بهره می‌برد که به کمک تکنولوژی پیکسل‌ خود-نورده و سیستم کنترل نوردهی تک به تک، کیفیت تصویری خارق‌العاده‌ای را خلق می‌کند. اما ورای سخت‌افزار پیشرفته، این تلویزیون نشان‌دهنده توانمندی بی‌همتای ال‌جی در ابداع و خلق قابلیت‌های جدیدی است که مستقیماً بر منافع مصرف‌کننده مؤثرند. عبارت R در نام این تلویزیون نه‌تنها نمایانگر عبارت rollable یا رول شونده است، بلکه به محصولی انقلابی (revolutionary) در حوزه لوازم‌خانگی اشاره می‌کند و بازتعریفی (redefining) از رابطه تلویزیون با محیط اطراف است که می‌تواند با لمس یک دکمه ناپدید شود.

پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را هم بخوانید: ال‌جی؛ طلایه‌دار تلویزیون‌های فردا با معرفی اولین تلویزیون OLED رول شونده

آفرینش نفیس ال‌جی مصرف‌کنندگان را از وابستگی به دیوار رها می‌سازد و مالکانش قادرند تا بدون اختصاص فضایی دائمی برای یک صفحه بزرگ سیاه که فقط هنگام روشن شدن کاربردی خواهد بود، به مدیریت محیط زندگی‌شان بپردازند. به لطف تسلط و تبحر ال‌جی در تکنولوژی OLED، تلویزیون LG SIGNATURE OLED R باقابلیت تبدیل به سه فرمت نمایش تمام صفحه، نمایش خطی و نمایش صفر، مسیرهای تازه‌ای به روی تجربه کاربری می‌گشاید.

Park Hyoung-sei رئیس شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی می‌گوید: اتحاد یکپارچه ابداعات فناورانه و طراحی مورداستفاده در LG SIGNATURE OLED R یک شاهکار بی‌سابقه است که حقیقتاً می‌توان آن را یک قطعه هنری دانست. این محصولی کاملاً لوکس است که تصورمان از چگونگی عملکرد تلویزیون را متحول می‌کند. این تلویزیون بی‌همتا تجربه کاربری متمایزی خلق می‌کند و راهی تازه برای تفکر درباره فضای اطراف است که بار دیگر تأییدی بر پیشتازی ال‌جی در بازار تلویزیون‌های رده‌بالا است.»

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم بخوانید: رونمایی از تلویزیون رول‌شونده ال‌جی با حضور نیکی کریمی در نمایشگاه Innofest 2019 ال‌جی​

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید