۱۴ تیر ۱۴۰۰

بازیابی نشاط و سرزندگی کره زمین با انتخاب‌های سبزتر ال‌جی

از طریق فناوری‌های سازگار با محیط زیست شرکت ال جی که از زمین محافظت می‌کند، هر روز ایجاد اندکی تفاوت برای همه بسیار آسان‌تر می‌شود.

بازیابی و ترمیم اکوسیستم یکی از مهمترین موضوعات و دغدغه‌های مرتبط با محیط زیست است. اکوسیستم‌ها که برای تنوع زیستی سیاره ما بسیار مهم هستند، نشان دهنده تعامل میان ارگانیسم‌های زنده (انسان، گیاهان و حیوانات) و زیست محیط‌های متنوعی است که در آنها زندگی می‌کنند، اعم از جنگل‌های بارانی گوناگون یا جنگل‌های پراکنده که توسط انسان ایجاد شده‌اند.

ظاهرا روش‌های نامحدودی برای دمیدن جانی تازه در محیط‌های ویران شده توسط بشریت وجود دارد، و شرکتهای بزرگ، کشورها و سازمان‌های بین‌المللی بیش از هر زمان دیگری برای کاهش گازهای گلخانه‌ای، نجات گیاهان و جانوران در آستانه انقراض و غنی سازی تنوع زیستی سرزمین‌ها با یکدیگر همکاری می‌کنند. برای مردم عادی نیز بازتصور و تفکر درباره آینده‌ای سازگار با محیط زیست، نقطه شروع خوبی می‌تواند باشد. به سادگی بردن کیسه خرید چندبار مصرف به فروشگاه‌های مواد غذایی، خوردن غذاهای سازگار با محیط زیست یا دخیل نمودن تفکر آگاه به محیط زیست در تصمیم گیری‌های خرید‌، می‌تواند تغییر ایجاد کند.

با پیش‌زمینه توجه به سلامتی همه موجودات زنده، ال‌جی الکترونیکس سال‌ها است که به مشتریانش در انتخاب هوشمندانه و سبزتر کمک می‌کند. ال‌جی با داشتن سابقه طولانی در زمینه نوآوری‌های لوازم خانگی و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مسکونی، به الگویی برای شرکت‌های لوازم الکترونیک مصرفی در زمینه توسعه فناوری‌های جهانی آگاه به محیط زیست برای انجام کارهای منزل و ایجاد محیطی تازه و راحت بدون برجای گذاشتن ردپای محیطی قابل توجه تبدیل شده است.

قدرت طبیعی بخار

فناوری TrueSteam مورد استفاده در ماشین ظرف‌شویی، خشک‌کن۱ و Styler ال‌جی از قدرت طبیعی بخار برای حذف آلودگی‌ها و بقایای مواد غذایی و لکه‌های قابل مشاهده البسه و همچنین باکتری‌ها۲ و بوی بد۳ غیرقابل مشاهده آنها استفاده می‌کند. بخار با دمای بالا از طریق جوشاندن آب داخل دستگاه ایجاد می‌شود و این بدان معنی است که مواد شوینده کم‌خطرتری به سیستم فاضلاب شهری راه پیدا می‌کنند.

نسل جدید مبردها (خنک‌کننده‌ها)

با استفاده از مبرد با تاثیر کم در گرمایش کره زمین (GWP)، ال‌جی با ارائه راهکارهایی که تهدید کمتری برای محیط زیست دارند، مرحله تازه‌ای از مسئولیت محیط‌ زیستی خود را آغاز نموده است. R32 که مشهورترین گزینه صنعت مبرد است، نسبت به R410A هفتاد درصد GWP کمتری داشته و باعث مصرف ۲۰ درصد گاز کمتر می‌شود، و این باعث شده سیستم گرمایش و آب گرم Therma V و سیستم تهویه مطبوع Multi V S این شرکت با محیط زیست سازگارتر باشند.

ال‌جی با تغییر مبرد از R314A به R290 (یکی از مبردهای با پایین‌ترین GWP) خط تولید خشک‌کن DUAL Inverter Heat Pump خود را به روز کرده است. علاوه بر این، سری جدید خشک‌کن ال‌جی به لطف استفاده پایدار از منابع و کاهش تغییرات آب و هوایی توانسته با رعایت استانداردهای ضروری TÜV Rheinland موفق به کسب گواهینامه Green Product یا محصول سبز گردد.

ترمیم اکوسیستم‌های ما نباید تنها وابسته به چند فرد معدود باشد، زیرا این موضوع مسئولیتی واقعی برای همه ما است. دولت‌ها، کسب‌و کارها، جوامع و افراد در سراسر جهان همگی نقشی اساسی در جبران گذشته دارند و هیچ زمانی بهتر از امروز برای شروع ماموریت‌ دوستدار محیط زیست شما نیست. وقت آن است که تغییرات کوچک اما هوشمندانه‌تری در زندگی روزمره ایجاد کنیم تا دستیابی به آینده بهتر امکان پذیر شود.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید