۲۲ شهریور ۱۴۰۱

فینالیست‌های اولین چالش «مأموریت برای آینده» ال‌جی انتخاب شدند

ال‌جی با انتخاب فینالیست‌ها در اولین چالش «مأموریت برای آینده»، کسب‌وکارهای جدیدی را توسعه می‌دهد.

شرکت‌های «Mission For The Future» و ال‌جی برای پیگیری مشترک راه‌حل‌های نوآورانه برای سلامت دیجیتال، متاورس و حمل و نقل الکتریکی انتخاب شدند.

مرکز نوآوری آمریکای شمالی ال‌جی الکترونیکس، ال‌جی نُوا (LG NOVA)، شرکت‌های فینالیست را برای برنامه چالش جهانی ماموریت برای آینده خود انتخاب کرده است. این شرکت‌ها که نشان‌دهنده مسیرهای تجاری بالقوه متعدد در سه صنعت هستند، با تیم LG NOVA برای مشارکت در سرمایه‌گذاری‌های تجاری جدید همکاری خواهند کرد و در کنار آن به رشد و توسعه شرکت‌های خود، واجد شرایط برای سرمایه‌گذاری بالقوه ال‌جی و سایر سرمایه‌گذاران در اکوسیستم LG NOVA ادامه خواهند داد تا راه حل های تاثیرگذار برای مردم، جوامع و سیاره زمین ایجاد کنند.

دکتر Sokwoo Rhee، معاون ارشد نوآوری ال‌جی الکترونیکس و رئیس LG NOVA گفت:

«نخستین سال چالش ما نشان داد که چگونه همکاری مؤثر و قدرتمند بین استارت‌آپ‌های فناوری و شرکت‌های معتبر می‌تواند به تسریع روند نوآوری کمک کند. به فینالیست‌ها و همه شرکت‌هایی که در چالش ماموریت آینده شرکت کردند تبریک می‌گویم. ما مشتاقانه منتظر سفر با این شرکت‌ها هستیم که برای آینده‌ای روشن‌تر و از نظر فناوری پیشرفته‌تر، نوآوری می‌کنند.

فینالیست‌ها از میان یک مجموعه اولیه تقریباً 1300 متقاضی انتخاب شدند. آنها پس از همکاری نزدیک با تیم LG NOVA Entrepreneur-In-Residence در یک دوره شش تا نه ماهه برای ساخت و آزمایش پیشنهادات، جایگاه برتر را به دست آوردند. در طول این فرآیند، شرکت‌ها فرصت‌هایی برای ملاقات با تیم‌های تجاری ال‌جی و سرمایه‌گذاران در اکوسیستم LG NOVA داشتند. فینالیست‌ها به ویلیام چو، مدیرعامل ال‌جی الکترونیکس گلوبال معرفی شدند.

شرکت‌ LG NOVA با انتخاب این شرکت‌ها، کسب‌وکارهای جدیدی را در Digital Health، Electric Mobility و Metaverse ایجاد می‌کند و مسیرهای متعددی را برای ارائه خدمات و راه‌حل‌های جدید دنبال می‌کند که به ما در پیشروی سریع‌تر به سمت آینده کمک می‌کند.

دومین ماموریت سالانه LG NOVA برای آینده (2022) اکنون برای ارسال باز است. آخرین مهلت ارسال، پنجشنبه، 6 اکتبر 2022 است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال ایده های جدید به LG NOVA، به وب سایت www.lgnov.com/mission22 مراجعه کنید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید