۰۱ آذر ۱۴۰۱

چالش جهانی فناوری اطلاعات: سفر ال‌جی به سوی دنیایی بهتر

ال‌جی با درک مسئولیت خود به عنوان یک شهروند شرکتی در ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه، از سال 2011 میزبان برنامه چالش جهانی فناوری اطلاعات برای جوانان دارای معلولیت (GITC) بوده و مهارت‌ها و قابلیت‌های IT جوانان را تقویت و به آنها در دنیای واقعی کمک می‌کند.

بیایید نگاهی به تاریخچه GITC بیندازیم و این که چگونه به برنامه بین المللی تبدیل شده و اکنون برای افزایش دسترسی جوانان دارای معلولیت از سراسر جهان است.

چالش جهانی فناوری اطلاعات چیست؟

چالش جهانی فناوری اطلاعات برای جوانان دارای معلولیت (GITC) پروژه‌ای است برای تقویت قابلیت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات جوانان دارای معلولیت، ایجاد پایه‌ای برای پیشرفت اجتماعی و بهبود آگاهی از دسترسی دیجیتال برای جوانان دارای معلولیت از سراسر جهان.

چگونه همه چیز شروع شد؟

GITC در سال 1992 در کره با هدف کاهش شکاف دیجیتالی برای افراد دارای معلولیت آغاز شد. از آن زمان، GITC به جوانان دارای معلولیت در سراسر جهان گسترش یافته است تا مشارکت آنها را در جامعه ارتقا دهد.

سفر به سوی دنیای بهتر

از سال 2011 ، GITC به یک رقابت بین‌المللی تبدیل شده است و در کشورهای در حال توسعه میزبانی می‌شود. هدف آن از بین بردن شکاف دیجیتال، تبعیض اجتماعی و همچنین فقری است که جوانان دارای معلولیت در سراسر جهان با آن روبرو هستند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید