۲۷ دی ۱۴۰۱

برندگان جایزه LIFE’S GOOD راهکارهای فنی دلگرم‌کننده‌ای برای آینده بهتر ارائه می‌دهند

چهار تیم نهایی برنده جایزه به محققان مشهور ESG و مدیران شرکت ال‌جی در کنفرانس LIFE’S GOOD AWARD در کره جنوبی پیوستند.

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) برنده نهایی جایزه LIFE’S GOOD خود را اعلام کرد و از نوآوران جهانی حمایت می‌کند که چالش‌هایی را برای کمک به ایجاد زندگی بهتر برای همه انجام دهند. جایزه بزرگ به شرکت Dot از کره جنوبی تعلق گرفت.

هیئت داوران، چهار تیم نهایی را پس از ارائه راهکارهای نوآورانه خود در دور نهایی جایزه، که در 16 ژانویه در خلال کنفرانس LIFE’S GOOD AWARD در LG Sciencepark در سئول، کره برگزار شد، رتبه بندی کرد. لی سام سو و مدیر ارشد فناوری دکتر کیم بیونگ هون نیز حضور داشتند.

این جایزه مظهر چشم انداز ESG ال‌جی از زندگی بهتر برای همه (Better Life for All) با هدف ایجاد آینده‌ای روشن‌تر برای سیاره زمین و مردم است. هدف این شرکت جلب ایده‌هایی برای پایداری و دسترسی زیست‌محیطی بود که دو محور کلیدی ابتکار بلندمدت ESG، برنامه Better Life Plan 2030 به شمار می‌رود. راه‌حل‌های مبتکرانه ارائه‌شده توسط چهار برنده، قدرت و پتانسیل فناوری در ازای خوبی را برای گسترش تاثیر مثبت بر جهان نشان می‌دهد.

تیم‌های برنده عبارتند از:

  • Dot Inc. از کره جنوبی (جایزه جایزه بزرگ / 700000 دلار آمریکا)
  • SOLUTUM  دومین برنده (طلا/200000 دلار)
  • Day1Lab کره جنوبی (نقره/100000 دلار)
  • NONA Technologies ایالات متحده (برنز/50000 دلار)

شرکت Dot Inc یک دستگاه نمایشگر اطلاع رسانی کمکی برای افراد کم بینا ساخته است که از 2400 پین بریل – یا “نقطه” – که به بالا و پایین حرکت می کنند، تشکیل شده است. این دستگاه جدید تصاویر، نقشه‌ها و سایر اطلاعات دیجیتال متنوع از دستگاه‌های متصل مانند رایانه و تلفن همراه را به نمایشگری برای درک کاربران کم بینا تبدیل می‌کند.

کنفرانس جایزه LIFE’S GOOD همراه با چهار تیم نهایی، توسط اعضای محترم هیئت داوران جایزه، کمیته Life’s Good ال‌جی، متشکل از مدیران اجرایی شرکت و دانش‌پژوهان محترم در زمینه مدیریت مسئولیت‌پذیر کسب و کار، مورد تقدیر قرار گرفت. این کنفرانس با شرکت‌کنندگان مختلفی از جمله اعضای عمومی و دانشجویان دانشگاه‌های محلی و همچنین کارمندان و شرکای ال‌جی، به طور زنده پخش شد تا مخاطبان از سراسر جهان بتوانند با این جلسات هماهنگ شوند. در طول صبح، هر چهار تیم ارائه نهایی را ارائه و در جلسه پرسش و پاسخ شرکت کردند. سپس، هیئت داوران بر اساس تأثیر، نوآوری و پایداری هر راه حل، بازخورد ارائه دادند. بعدازظهر مراسم اهدای جوایز برای تجلیل از چهار تیم و اعلام جایگاه نهایی آنها و همچنین سخنرانی‌های ویژه‌ای توسط پروفسور ادمانز، پروفسور مارکیز و پروفسور شین برگزار شد.

لی سام سو، مدیر ارشد استراتژی در ال‌جی الکترونیکس، گفت:

«ما همچنان به همکاری با مبتکران همفکر ادامه خواهیم داد، زیرا در سفری مشترک برای ایجاد آینده ای پایدار برای همه، با پذیرش چشم انداز خوب زندگی شرکت، ادامه خواهیم داد.»

ال‌جی تلاش‌های ESG را که توسط Better Life Plan 2030 رهبری می‌شود، انجام خواهد داد و به اشتراک گذاری ابتکار عمل با کارمندان داخلی و ذینفعان خارجی ادامه خواهد داد تا شیوه‌های تجاری پایدار شرکت را تقویت کند.

برای اطلاع از آخرین تلاش‌های ال‌جی برای تحقق زندگی بهتر برای همه، با وبلاگ ال‌جی همراه باشید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید