۲۷ آذر ۱۳۹۹

ماشین لباسشویی و خشکشویی WashTower ال‌جی؛ برنده جایزه نوآوری در CES 2021

ماشین لباسشویی و خشکشویی WashTower ال‌جی جایزه افتخارآمیز نوآوری در CES 2021 را دریافت کرد.

جدیدترین ماشین لباسشویی ال‌جی، که در نمایشگاه مجازی IFA 2020 معرفی شد و اکنون در CES 2021 موفق به دریافت جایزه نوآوری شده است، مراقبت کلی از لباس و نهایت راحتی را برای مشتریان به ارمغان می آورند.

ال جی واش تاور، (WashTower) بر خلاف ماشین‌های لباسشویی و خشکشویی رقیب که کنار هم قرار گرفته‌اند، به عنوان یک محصول تک بدنه از زمین به بالا شکل گرفته است. در آغاز برنامه شست و شو، این دستگاه به شما می‌گوید که چه مدت طول می‌کشد برنامه شست و شو کامل شود. این ماشین لباسشویی اطلاعات را با دستگاه خشکشویی به اشتراک می‌گذارد و به صورت خودکار دوره بهینه را تنظیم و لگن را از پیش گرم می‌کند تا بهترین نتایج و کوتاه‌ترین زمان برای کار شست و شو و خشک کردن لباس ها را داشته باشیم.

طراحان ال‌جی برای ارائه طراحی منحصر به فرد در دستگاه واش تاور طول دستگاه را بیشتر کردند تا راحتی استفاده را به حداکثر برسانند. واش تاور ال جی، بر خلاف ماشین‌های لباسشویی و خشکشویی که کنار هم قرار گرفته‌اند و هر کدام از دستگاه ها کنترل پنل جداگانه خود را دارد، برای راحتی استفاده تنها از یک کنتترل برای سادگی کار برخوردار است. این کنترل پنل بین ماشین لباسشویی و خشکشویی قرار گرفته تا دسترسی به آن راحت باشد و یک مرکز کنترل همه‌کاره بتواند مدیریت راحت تمامی وظایف شست و شو و خشکشویی بر عهده بگیرد.

HA_Laundry_WashTower_NPI_PDP_FtMod1_C0059_Image4_Mobile

واش تاور ال‌جی پیشرفته‌ترین شست و شو و فناوری‌های هوشمند را دارد و عملکرد بهتر و راحتی استفاده را برای مشتریان به همراه خواهد داشت. این ماشین لباسشویی به لطف وجود قابلیت TurboWash™ ۳۶۰° و موتور دایرکت درایو هوش مصنوعی (Artificial Intelligence Direct Drive) شست و شوی سریع‌تر، ملایم‌تر و تمیزتر لباس‌ها را تضمین می‌کند، وزن و نرمی لباس را تشخیص داده تا بهترین تنظیمات شست و شو را در هر بارگذاری لباس ارائه دهد. هوش مصنوعی پیشرفته در این دستگاه طول مدت شست و شو و مصرف انرژی را بدون قربانی کردن راندمان و بازده کاهش می‌دهد و دستگاه خشکشویی نیز از فناوری بخار ال‌جی برای ارائه حداکثر بهداشتی بودن بهره برده و ۹۹٫۹۹ درصد از باکتری‌های رایج را از بین می‌برد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید