۰۶ خرداد ۱۴۰۰

آغاز کمپین Life’s Good ال‌جی با چارلی پات و جکسون تیسی

ال‌جی از موسیقیدان‌ها و فیلم‌سازان جوان دعوت می‌کند تا پیام “Life’s Good” خود را بیان کنند.

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) امروز اعلام کرد که کمپین Life’s Good امسال از دو مولفه هیجان‌انگیز تشکیل خواهد شد: پروژه زندگی موسیقیِ خوب است (Life’s Good Music) با همکاری خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده مشهور چارلی پات و زندگی فیلمِ خوب است (Life’s Good Film)، به کارگردانی ستاره در حال ظهور جکسون تیسی.

کمپین ال‌جی Life’s Good به جوانان در سراسر جهان این فرصت را می‌دهد تا اجازه دهند خلاقیت و استعداد آنها بدرخشد. اولین بار در سال گذشته، Life’s Good Music Project آغاز به کار کرد و مجریان جوان مشتاق، هنرمندان جوان را به اشتراک گذاری آهنگ‌های خود با بیان پیام الهام‌بخش Life’s Good ال‌جی دعوت نمود.

از هر کسی که عاشق موسیقی است دعوت می‌شود که یک آهنگ اصلی را براساس نسخه 2021 آهنگ Life’s Good، تهیه شده توسط چارلی پوت ارائه دهد. به استعدادهای برتر برنده در این مسابقه تلویزیون‌های OLED به همراه سایر محصولات ال‌جی اهدا می‌شود. علاوه بر این، فرصت تکمیل و اجرای آهنگ با پات را خواهد داشت.

ثبت نام در پروژه Life’s Good Music را می‌توانید با ارسال پست به اینستاگرام یا یوتیوب با هشتگ LifeisGoodMusic_LG# تا 27 ژوئن انجام دهید. جزئیات کامل ورود را می‌توانید در اینجا پیدا کنید.

پوت گفت: «برای گوش دادن به مطالب ارسالی بی‌صبرانه در انتظارم تا برداشت آنها از ملودی و آواز را بشنوم. موسیقی همیشه منبع بهبودی و توانمندسازی من بوده است و من می‌دانم که این یک تجربه به یاد ماندنی برای همه خواهد بود.»

Lifes-Good-Film-with-Jackson-Tisi_01

کارگردانی فیلم در پروژه Life’s Good Film امسال به عهده جکسون تیسی است که برای مستند کوتاه متحرک خود به نام LEON برنده جایزه طلای جوایز کارگردان جوان 2020 شده است. ال‌جی نسل بعدی فیلمسازان را نیز به چالش می‌کشد تا لحظه ها و مکان‌هایی را که در زندگی آنها معنی دارد و نحوه تفسیر فلسفه Life’s Good ال‌جی را به تصویر بکشند.

پروژه Life’s Good Film برای انتقال پیام امید جهانی و تجلیل از تنوع تجربیات و دیدگاه‌های نویسندگان جوان از سراسر جهان از طریق روایت داستان‌های منحصر به فرد و الهام بخش آنها نیز در نظر گرفته شده است. ارسال‌ها با ارسال پست به اینستاگرام یا یوتیوب با هشتگ LifeisGoodFilm_LG# تا 27 ژوئن انجام می‌شود. جزئیات شرکت در پروژه زندگی خوب فیلم را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

تسی گفت: «من معتقدم که در افکار روزمره و مکان‌هایی که برای الهام یا آرامش به آنها می‌رویم چیزی عمیق وجود دارد. این فیلم با اشتراک‌گذاری آنچه در زندگی روزمره خود می‌بینیم، پیامی طنین‌انداز از آنچه هنوز در زندگی هست، خواهد داشت.»
ال‌جی برای همراهی با کمپین 2021 Life’s Good یک کانال تجاری در GIPHY ایجاد کرده است که انواع استیکرهای گیف شاد، از جمله آنهایی را که در پروژه Life’s Good Music و پروژه Life’s Good Film هستند، برای استفاده در اینستاگرام، تیک‌تاک، اسنپ‌چت و سایر شبکه‌های اجتماعی در دسترس قرار می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کمپین 2021 Life’s Good، با کانال جهانی یوتیوب و اینستاگرام در ارتباط باشید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید