۲۴ تیر ۱۴۰۰

لذت تکرارنشدنی بازی در تلویزیون ۸K OLED ال‌جی

تلویزیون ۸K OLED ال‌جی با بهره‌گیری از پردازنده α (Alpha) 9 Gen 3 AI قادر به ارائه تصاویر ۸K با پهنای باند کامل است و به گیمرهای مشتاق در سراسر جهان تجربه جذاب‌ترین محیط بازی مسحورکننده روی نمایشگرهای عظیم با بیش از ۳۳ میلیون پیکسل خود-نورده را ارائه می‌کند.

تلویزیون‌های LG OLED مدت‌ها است به خاطر تکنولوژی پیکسل خود-نورده و پشتیبانی از آخرین قابلیت‌های HDMI همچون نرخ تجدید متغیر (VRR)، زمان پاسخ فوق‌سریع و حالت خودکار زمان تأخیر کم (ALLM) توانسته‌اند عنوان پیشرفته‌ترین تلویزیون‌های گیمینگ دنیا را از آن خود کنند. ازآنجایی‌که تلویزیون‌های OLED ال‌جی سازگار با NVIDIA G-SYNC تولیدشده‌اند، مصرف‌کنندگان می‌توانند با استفاده از کارت‌های گرافیک سری GeForce RTX 20 و GTX 16 از بازی‌های موردعلاقه‌شان لذت برده و بدون تأخیر، لگ و پرش معمول در بسیاری از نمایشگرهای موجود، گیمینگ روان و فراگیری را تجربه کنند.

پردازنده α (Alpha) 9 Gen 3 AI در تلویزیون‌های ۸k OLED و NanoCell ال‌جی عملکرد رهگیری پرتو بلادرنگ (real-time ray-tracing)‌ را به سطحی تازه از کارایی ارتقا داده و استاندارد جدیدی را برای تصویر و کارایی بهینه برای گیمینگ وضع نموده است. تلویزیون‌های LG 8K OLED قادر به پخش محتوای ۸K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه و سرعت‌های سرسام‌آور ۴۸ گیگابیت در ثانیه هستند، لذا انجام بازی‌های ۸K روی تلویزیون‌های LG 8K OLED با همراهی کارت گرافیک سری NVIDIA GeForce RTX 30 به بهترین شکل ممکن شده است.

برای افزایش حداکثری حس حضور در فضای بازی برای گیمرها، تلویزیون‌های ۸K OLED ال‌جی از Dolby Atmos هم پشتیبانی می‌کنند و Acoustic Tuning مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ال‌جی با سنجش حالات محیط شنیداری و تنظیم صدا، دقت صوتی بسیار بالاتری را فراهم می‌آورد. همچنین قابلیت BT Surround این تلویزیون‌ها کاربر را قادر می‌سازد دو اسپیکر بلوتوث ال‌جی را به‌طور هم‌زمان به تلویزیون متصل کرده و با ترکیب دو کانال صوتی، صدای فراگیر ۴ کانالِ مجازی را برای حس حضور بیشتر در فضای بازی‌های موردعلاقه گیمر تولید نماید. علاوه بر این، تلویزیون‌های ۸K OLED ال‌جی با تجهیز به LG ThinQ توانایی کنترل با دستورات صوتی را فراهم آورده‌اند تا کاربر دردسر گشتن به دنبال کنترل تلویزیون را نداشته باشد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید