۱۲ مرداد ۱۴۰۰

معرفی وب‌سایت جدید ال‌جی و قرار دادن کانون توجه بر آینده حمل‌و‌نقل

بر اساس گزارش Global EV Outlook 2021، فروش خودروهای برقی (EV) در سراسر جهان در سال 2019 تا 41 درصد افزایش یافت و با وجود رکود در فروش کلی خودروها در سال 2020 به دلیل شیوع کرونا، فروش خودروهای بدون راننده برقی یا EV همچنان در سال 2020 تا 4.6 درصد افزایش یافت. این همان صنعت 120 میلیارد دلاری است که ال‌جی هنگام راه اندازی شرکت Vehicle component Solutions (VS) خود در سال 2013 برای هدف قرار دادن روند رو به رشد خودروهای برقی در نظر داشت. در حال حاضر، پس از هشت سال ، ال‌جی آینده بسیار درخشانی را برای واحد تجاری خود با تمرکز بر خودروهای خودران مشاهده می‌کند و نرخ رشد ترکیبی سالانه 21.2 درصد را در دوره 2019 تا 2020 گزارش می‌کند.

با چنین موفقیتی، علاقه زیادی را به سمت خود می‌کشد.

شرکت VS ال‌جی مفتخر است که وب سایت جدید Future Mobility خود را برای برقراری ارتباط فعال با شرکای جهانی و مصرف‌کنندگان علاقمند در مورد تجارت فعلی و نوآوری آینده خود اعلام کند. این سایت جدید کاملاً به حمل و نقل اختصاص داده شده و بر فناوری‌ها و محصولات خلاقانه ال‌جی مرتبط با بخش سریع خودروهای برقی تمرکز دارد.

وب سایت جدید Future Mobility اطلاعات مربوط به EV یا خودروهای خودران را به صورت انتخابی معرفی می‌کند تا شرکای تجاری شرکت بتوانند اطلاعات مربوطه را با سهولت بیشتری پیدا کنند. همچنین، شرکای تجاری می‌توانند از گزینه منوی پرس و جو مفید برای دریافت پاسخ به سوالات مختلف مربوط به کسب و کار استفاده کنند. و سایر بازدیدکنندگان از جمله مشتریان علاقمند می‌توانند به راحتی اطلاعات خاصی را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

به محض ورود به سایت، چهار منوی اصلی Cockpit Electronics ،Connectivity ،Automotive Vision System (AVS) و Future Innovation به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود که در آنها قدرت فنی اصلی ال‌جی در تحرک برجسته شده است. بخش Cockpit Electronics شامل نوآوری‌های صفحه نمایش خودرو و کنترل کننده کابین، اتصال از راه دور مخابراتی و شارژ بی‌سیم را پوشش می‌دهد. بخش AVS اطلاعات دوربین‌های خودرو را شامل می‌شود و Future Innovation عمدتا بر کابین خلبان دیجیتال تمرکز می‌کند.

این وب سایت علاوه بر محتوای متنوع مربوط به فناوری حمل و نقل، شامل اخبار و وبلاگی می‌شود که داستان موبایلیتی ال‌جی را برای مخاطبان جدید بیان می‌کند. علاوه بر این سایت، علاقمندان می‌توانند اطلاعات بیشتری در مورد محصولات قطعات خودروی ال‌جی در رسانه‌های اجتماعی در صفحه LinkedIn آن نیز پیدا کنند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید