۱۴ مهر ۱۴۰۰

وقت تلاقی هنر و فناوری ال‌جی

تیم ال‌جی در هنگ کنگ، به مناسبت اولین عرضه محلی تلویزیون‌های LG QNED Mini LED، تصمیم گرفت بدون اینکه مخاطبان را در معرض خطر غیر ضروری قرار دهد تجربه‌ای به یاد ماندنی و زیبا ایجاد کند.

در نتیجه، موزه تجربه ال‌جی (LG Experience Museum)، محصولات متنوع سبک زندگی ال‌جی را با آثار هنری ادغام کرد. تلویزیون QNED Mini LED  ال‌جی به عنوان ستاره نمایش، یک تجربه دیدنی خیره‌کننده و همه‌جانبه با رنگ مشکی عمیق‌تر و رنگ‌های دقیق‌تر ارائه می‌دهد و بازدیدکنندگان را به تجربه‌ای منحصر به فرد و پویا دعوت می‌کند.

اما موزه تجربه ال‌جی چیزهای بیشتری برای ارائه داشت.

بازدیدکنندگان، پس از ثبت نام آنلاین، با یک تور ویژه از موزه LG Experience و سه منطقه تجربه منحصر به فرد آن – Vintage Zone ،Artistic Zone و Black Addict Zone- که هر کدام سفری اکتشافی را در تاریخ بسیاری از نوآوری‌های ال‌جی ارائه می‌دهند، پذیرفته شدند.

Vintage Zone مزین به زمینه‌ای با طرح هندسی و تزئیناتی که یادآور دهه 60 و 70 است، نگاهی به گذشته ارائه کرد تا شاهد تحول تلویزیون‌های ال‌جی باشید. در این فضا، تلویزیون Serie 1 Retro Classic ال‌جی با فناوری ابتدایی لوله اشعه کاتدی (CRT) حال و هوای آن دهه را ایجاد کرد.

مضمون منطقه هنری Artistic Zone به طراحی مینیمالیستی و جاودانه محصولات ال‌جی اشاره دارد و دستگاه تصفیه هوای پوشیدنی LG PuriCare Wearable Air Purifier و ایربادز LG TONE Free TWS با مجسمه‌های تاریخی ژست گرفته‌اند. در اینجا، بازدیدکنندگان می‌توانند از نزدیک با هر دو نسخه 4K و 8K تلویزیون‌های QNED Mini LED ال‌جی، با رنگ‌های روشن و زنده خود روی صفحه نمایش بی عیب و نقص، آشنا شوند.

منطقه Black Addict Zone در تضاد کامل با منطقه هنری Artistic Zone، ظاهر و احساس تیره‌تر و مجلل‌تری را ارائه می‌دهد. در اینجا، تلویزیون LG OLED و LG UltraFine Display OLED PRO در پس زمینه سیاه و سفید قرار گرفتند و فضا را با نمایشگرهای خودنورده خود روشن کردند.

در این منطقه، بازدیدکنندگان می‌توانند برای اولین بار لوازم مجموعه مشکی یا “The Black Range” ال‌جی شامل یخچال LG InstaView Door-In-Door، ماشین لباسشویی LG Vivace، جاروبرقی بی‌سیم LG CordZero و دستگاه مراقبت از لباس LG Styler را با طراحی‌های هنری و رنگ مشکی درجه یک و شیک تجربه کنند.

در طول نمایشگاه، به مهمانان این فرصت داده شد تا با محافل رسانه‌های اجتماعی خود برای کسب بلیط کنسرت سرگرم شوند. موزه تجربه ال‌جی یک موزه سرگرم‌کننده و آموزنده برای همه است که نه تنها جدیدترین نوآوری‌های محصولات ال‌جی را به سبک خود معرفی کرد بلکه نشان داد که چگونه زندگی مردم هنگ کنگ را بهتر می‌کند.

با مشارکت ال‌جی هنگ کنگ

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید