۲۶ آبان ۱۴۰۱

الهام از LG SIGNATURE؛ یک نام تجاری افسانه‌ای در حال پیشرفت

“کتاب برند” نشان هویت منحصر به فرد یک برند است؛ ویژگی خاصی که آن را از بقیه متمایز می‌کند. فقط برندهایی که غنی‌ترین میراث و تعریف‌شده‌ترین فلسفه‌ها را دارند می‌توانند جرأت کنند تا گزارشی گسترده از کارهای خود را با چنین نوشته‌ای ظریف و دقیق به جای بگذارند.

برند LG SIGNATURE، پیشگام در صنعت لوازم خانگی، که در سال 2016 با ماموریت ارتقای روزمرگی از طریق ایجاد تعادل بین هنر و فناوری راه‌اندازی شد، دارای داستان‌های فراوانی است که می‌توان از آن استفاده کرد. به همین دلیل است که این برند اخیراً با مجله سبک زندگی برجسته Monocle دست به دست هم داده تا خاطرات LG SIGNATURE از گذشته و چشم انداز آینده را از طریق نفیس‌ترین کتاب برند به نمایش بگذارد.

فصل‌های اولیه کتاب، خوانندگان را در تاریخ LG SIGNATURE غرق می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه بهترین طراحی و فناوری ال‌جی در هم آمیخته شده و به LG SIGNATURE جان بخشیده است. سپس خوانندگان نگاهی به ایده‌آل‌ها و رویکرد این برند ممتاز در تولید محصولاتی می‌اندازند که هماهنگی بین هنر و فناوری و امتناع آن از به خطر انداختن نوآوری و صنعتگری به هر قیمتی را به ارمغان می‌آورد.

این داستان‌های اصیل و غنی توسط مبتکران و استادکارانی که شاهد تولد این برند و ایجاد محصولات مجلل آن بوده‌اند، نقل می‌شود. با شروع آنچه که این رویاپردازان واقعی هویت اصلی برند را درک می‌کنند، حساب‌های شخصی مسئولان ال‌جی نگاه جدیدی به این می‌دهد که چگونه بزرگترین محصولات LG SIGNATURE از طریق آزمون و خطا به کمال رسیده‌اند.

صفحات پایانی کتاب برند الهام‌بخش LG SIGNATURE سفیران آن را معرفی می‌کند، نمادهای جهانی که به روش‌های منحصر به فرد خود اثر خود را در جهان گذاشته‌اند. در اینجا ما با اولیویا پالرمو، مرجع مد که از لوازم ال‌جی SIGNATURE استفاده می‌کند تا مشغله‌های روزانه‌اش را ساده‌تر کند، و جان لجند، هنرمند برنده جوایز گرمی متعددی که با قدرت فناوری‌های ارتقادهنده سبک زندگی LG SIGNATURE زمان استراحت خود را به حداکثر می‌رساند، آشنا می‌شویم.

کتاب برند LG SIGNATURE X Monocle را می‌توانید در فروشگاه‌های جهانی مونوکل پیدا کنید تا هزاران مصرف‌کننده برجسته در سراسر جهان بتوانند داستان آن را بخوانند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه LG SIGNATURE و کشف آنچه در آینده خواهد آمد، نگاهی به تاریخچه این برند از طریق لنز Monocle در اینجا بیندازید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید