۲۳ آبان ۱۴۰۱

تلویزیون مفهومی و زیبای Display Showcase ال‌جی با طراحی JEI DESIGN WORKS

امروزه دیگر در مورد تلویزیون‌ها فقط اندازه نیست که نقش مهمی در انتخاب دارد. تولیدکنندگان با ترفندهای هوشمندانه و عملکردهای منحصربه‌فرد تلاش می‌کنند در یک بازار از قبل اشباع شده برجسته شوند.

با این وجود، این روزها همه چیز به زیبایی‌شناسی خلاصه می شود زیرا مصرف‌کنندگان مدل‌هایی را خریداری می‌کنند که جلوه‌گر باشند. نمایشگر Display Showcase یکی از خیره‌کننده‌ترین پنل‌هایی است که در این مدت دیده شده است.

ایده این طراحی مفهومی توسط Jei Design Works شکل گرفته است. تیم خلاق ال‌جی مستقر در سئول، کره جنوبی می‌خواهند با این طراحی نشان دهند که پیشنهاد آینده ال‌جی چگونه می‌تواند باشد.

اگر Display Showcase ال‌جی بتواند در نهایت به یک محصول تجاری تبدیل شود، احتمالاً از همه رقبا پیشی خواهد گرفت. بارزترین ویژگی این تلویزیون OLED، پنلِ تقریباً بدون حاشیه آن نیست. در واقع، چیزی که تاثیر فوق‌العاده ایجاد می‌کند، قاب فلزی رزگلد این محصول است. شاسی اسکلتی از هر چهار گوشه صفحه نمایش را پشتیبانی می‌کند.

این رویکرد و شیوه طراحی نوین باعث می‌شود سخت افزار بدنه که آن را در جای خود نگه می دارد، شناور به نظر برسد. به گفته Jei Design Works، کانسپت LG Display Showcase اساساً یک مدل مستقل است. با این حال، درست مانند بسیاری از تلویزیون‌های مدرن، کاربران می‌توانند آن را به دیوار نصب کنند یا از طریق قلاب‌های مخصوص از سقف آویزان کنند.

در پشت تلویزیون، چهار سوراخ برای نصب وجود دارد که به نظر می رسد با استاندارد VESA سازگار هستند.

 

هنوز مشخص نیست که درگاه‌های ورودی در این طراحی مفهومی کجا تعبیه شده‌اند، اما ممکن است صدا از بلندگوهای پایین‌تر پخش شود. با این حال، Display Showcase آنقدر باریک به نظر می‌رسد که ممکن است با یک ساندبار/ماژول جداگانه برای پورت‌ها و موارد دیگر عرضه شود.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید