۰۶ بهمن ۱۳۹۹

ویدیو: اجاق گازهای InstaView ال‌جی مجهز به Air Fry در نمایشگاه CES 2021

اجاق گازهای InstaView جدید ال‌جی با فناوری هواپز در نمایشگاه CES 2021 به نمایش درآمدند.

این محصول کامل پخت و پز که قرار است سبک آشپزی خانگی را به روشی که امروزه می‌شناسیم تغییر دهد از حالت Air Fry ال‌جی، درب فر اینستاویو و طیف وسیعی از عملکردهای هوشمند برخوردار بوده و برای یک آشپزی سالم و راحت در خانه ایده‌آل است.

حالت ابتکاری و نوآورانه هواپز یا Air Sous Vide در این اجاق گاز شیک ال‌جی هر بار غذا را به طور کامل طبخ می‌کند تا طعم و مزه آن هر دفعه طوری به نظر برسد که انگار توسط یک آشپز حرفه‌ای پخته شده است. غذاهای بسته بندی شده در خلا با کنترل دقیق دما و جریان هوا می‌توانند حداکثر طعم و رایحه را حفظ کنند تا غذاها نهایت لذت را داشته باشند. فناوری Air Sous Vide ال‌جی قادر است به طور مداوم هر دمایی بین ۱۰۰ تا ۲۰۵ درجه فارنهایت (۳۸ تا ۹۶ درجه سانتیگراد) را تا ۴۸ ساعت بدون آب حفظ کرده تا منجر به طبخ یکنواخت غذاها شود و فضای کانتر کمتری را اشغال کنند.

فناوری اینستاویوی ال‌جی با دو بار ضربه زدن روی درب شیشه‌ای اجاق گاز به طور خودکار چراغ داخلی را روشن می‌کند تا شما پیشرفت پخت را کنترل کنید. کاربران می‌توانند به لطف برخورداری از فناوری EasyClean نظافت اجاق گاز و فر را در ۱۰ دقیقه، بدون مواد شیمیایی و فقط با استفاده از قدرت آب خالص، حفظ کنند. این اجاق گاز از فناوری ProBake Convection ال‌جی برای پخت سریع و کامل بدون نیاز به گرمایش برخوردار است. فناوری Air Fry ال‌جی نیز غذاهای سرخ شده خوش طعم را با حداقل استفاده از روغن نسبت به سرخ شدن عمیق در روغن فراوان ارائه می‌دهد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید