۲۴ اسفند ۱۳۹۹

وب سایت زومیت: بررسی ویدئویی ال جی ولوت

وب سایت زومیت: ال جی ولوت با نمایشگر کشیده و بدنه‌ی ظریف و رنگ گرادیانی خاصش، می‌تواند انتخابی مناسب برای کسانی باشد که به ظاهر منحصربه‌فرد و چشم‌نواز بیش از هر چیز دیگری اهمیت می‌دهند.

مدتی پیش، ال‌جی از کنارگذاشتن خانواده‌ی پرچم‌دار G و V خبر داد و درعوض، تصمیم گرفت روی چند محصول محدود و منحصربه‌فرد تمرکز کند. ال جی ولوت نخستین ثمره از استراتژی جدید کره‌ای‌ها است که طراحی جذاب و ظریفی دارد و از‌جمله مشخصات مهم‌ مشخصات آن می‌توان به نمایشگر OLED و اسپیکرهای استریو با صدای سه‌بعدی و قاب Dual Screen اشاره کرد.

فقط بحث زیبایی نیست که خرید ولوت را توجیه می‌کند؛ چراکه علاوه‌برآن، این گوشی نمایشگر OLED و روشن، دوربین کارآمد، بلندگوی باکیفیت و تراشه‌ای قوی با عملکرد پایدار دارد؛ البته برای گوشی جدیدی در این بازه قیمتی، انتظار تراشه‌ی جدیدتر و بهینه‌تری داشتیم. از‌نظر نرم‌افزاری نیز، ولوت از نسخه‌ی جدیدی از اندروید بهره می‌برد، ولی رابط کاربری انحصاری ال‌جی ضعف‌های خودش را دارد و گهگاه کُندی و لگ‌هایی در آن مشاهده می‌شود. قطعا ال‌جی می‌تواند با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری این مشکل را برطرف کند.

velvet-(3)

درحقیقت، ال‌جی ولوت در تمام زمینه‌ها عملکرد رضایت‌بخشی دارد؛ ولی در هیچ‌کدامشان در بازه‌ی قیمتی خودش بهترین به‌حساب نمی‌آید. اگر جزو کسانی هستید که ظاهر گوشی برایتان بسیار مهم است‌، قطعا ال‌جی ولوت بهترین انتخابتان در این بازه قیمتی خواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با الجی ولوت، بررسی ویدئویی LG Velvet را در وب سایت زومیت مشاهده کنید.

منبع: بررسی ویدئویی ال جی ولوت در وب سایت زومیت

درباره ال‌جی ولوت (LG Velvet)، پرچمدار این روزهای ال‌جی در بازار ایران، بیشتر بدانید:

جعبه گشایی تلفن هوشمند LG Velvet توسط اهورا نیازی

تجربه لحظه‌های خوب زندگی با تلفن هوشمند LG Velvet

معرفی امکانات و قابلیت‌های تلفن هوشمند LG Velvet و قیمت در بازار ایران

نمونه عکس‌های دوربین ال‌جی Velvet برای عکاسی در طبیعت و شهر

13 دلیل برای خرید تلفن هوشمند و متفاوت LG VELVET

بهترین تلفن هوشمند برای شما ؛ ال‌ جی Velvet

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید