۲۱ مهر ۱۴۰۱

ال‌جی «روز ستاره انرژی» را با ارتقای بهره‌وری خانه جشن می‌گیرد

ال‌جی الکترونیکس امریکا به مناسبت بزرگداشت روز ستاره انرژی ENERGY STAR® 2022، بار دیگر به برندهای Lowe’s و Rebuilding Together پیوست تا به خانواده‌ها با ارتقای بهره‌وری انرژی با استفاده از لوازم خانگی ال‌جی دارای گواهینامه ENERGY STAR کمک کند “امروز را پس انداز کند، فردا را پس انداز کند و برای همیشه پس انداز کند.»

ارتقای ENERGY STAR از جمله یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی و خشک‌کن ال‌جی به آسان‌تر شدن زندگی خانواده‌ها کمک می‌کند، راحتی و کارایی انرژی را به زندگی روزمره می‌افزاید و به مرور زمان در هزینه آنها صرفه‌جویی می‌کند. به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، با انتخاب محصولات ENERGY STAR مانند لوازم خانگی ال‌جی، یک خانواده معمولی می تواند حدود 450 دلار در قبض انرژی خود صرفه جویی کند و همچنان از کیفیت و عملکرد مورد انتظار خود لذت ببرد.

ال‌جی و همکاران خود در Lowe’s از جمله داوطلبانی بودند که برای تعمیرات حیاتی خانه برای خانواده به یکدیگر پیوستند. آنها کفپوش‌ها را جایگزین کردند، سقف‌ها و عایق کاری برای هوازدگی تعمیر شد، فضای داخلی و خارجی رنگ زده، سیستم تشخیص دود و ویژگی‌های قابل دسترس برای افراد معلول به آن متصل شده و لوازم خانگی ال‌جی دارای گواهی ENERGY STAR نصب شد.

طبق گزارش EPA، یک خانواده معمولی آمریکایی حدود 2000 دلار در سال برای قبض انرژی هزینه می‌کند. لوازم خانگی حدود 15 درصد از مصرف انرژی یک خانوار را تشکیل می‌دهند که یخچال، لباسشویی و خشک کن لباس در بالای لیست مصرف قرار دارند. با انتخاب محصولات ENERGY STAR در سراسر خانه، مصرف‌کنندگان می‌توانند 24 درصد در هزینه‌های انرژی سالانه خانوار صرفه جویی کنند. موضوع EPA برای روز ENERGY STAR 2022 نه تنها صرفه‌جویی در انرژی و پول، بلکه مزایای زیست‌محیطی را نیز نشان می‌دهد.

ال‌جی یخچالی ارائه کرد که عنوان کارآمدترین ENERGY STAR 2022 را به خود اختصاص داد. همین عنوان که نشان دهنده بهترین محصولات سال برای صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست است، همراه با ماشین ظرفشویی دارای گواهینامه ENERGY STAR. Rebuilding Together با نصب برد الکتریکی ال‌جی و اجاق مایکروویو فوق‌العاده تغییر آشپزخانه را تکمیل کرد.

ال‌جی یخچالی ارائه کرد که عنوان کارآمدترین ENERGY STAR 2022 را به خود اختصاص داد. این عنوان همراه با ماشین ظرفشویی دارای گواهینامه ENERGY STAR نشان دهنده بهترین محصولات سال برای صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست است.

شرکت Rebuilding Together با نصب برد الکتریکی ال‌جی و اجاق مایکروویو فوق‌العاده تغییر آشپزخانه را تکمیل کرد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید