۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحول در سبک زندگی با استودیو طراحی ال‌جی دیسپلی در CES 2023

شرکت ال‌جی دیسپلی (LG Display) در نمایشگاه CES 2023، نمایشگرهای مختلفی را معرفی کرد که سازندگان را قادر می‌سازد تا کارهای خلاقانه خود را بهبود بخشند؛ از جمله IPS Black ارتقا یافته، مانیتور مبتنی بر Mini LED و لپ‌تاپ‌هایی با فناوری OLED تاشو.

نمایشگر 27 اینچ IPS Black کیفیت برتر را نسبت به محصولات متداول IPS ارائه می‌دهد زیرا دارای فناوری LCD ممتاز برای IT IPS Black است. این نمایشگر در مقایسه با محصولات قبلی IPS، سیاهی 35 درصد عمیق‌تر، نسبت کنتراست دو برابر بیشتر، زاویه دید بهبودیافته در 40 درجه و دقت رنگ از طریق حجم رنگ در مناطق خاکستری کم به رخ می‌کشد.

نمایشگر 31.5 اینچ Mini-LED از یک مینی LED با اندازه کوچکتر در مقایسه با LCD موجود به عنوان منبع نور استفاده می‌کند و کیفیت تصویر HDR 1000 را بهبود می‌بخشد و تجربه ویرایش عکس‌ها و فیلم‌ها را بهتر می‌کند. Mini-LED این شرکت گسترده ترین طیف رنگ را در بین مینی ال ای دی های موجود ارائه می‌دهد.

نمایشگر 17 اینچی OLED تاشو نزدیک‌ترین محصول به یک دستگاه All-in-One برای سازندگان است! به دلیل ماهیت تاشوی آن، کاربران می‌توانند محیط صفحه نمایش را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنند و از آن به عنوان لپ تاپ، تبلت یا مانیتور قابل حمل استفاده کنند.

کاربران می‌توانند با قلم یا انگشتان خود با نمایشگر تعامل داشته باشند و از تصاویر واقعی OLED لذت ببرند زیرا در نقطه تا شدن تقریباً بدون چین و چروک است. این نمایشگر 17 اینچی OLED تاشو بسیار کاربردی و قابل حمل است و سازندگان را قادر می‌سازد بدون محدودیت فضای فیزیکی روی پروژه‌های خود کار کنند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید