۲۴ آبان ۱۴۰۰

بهبود تجربه رانندگی با واقعیت افزوده ال‌جی

در طول سال‌ها، رشد خودروهای متصل به اینترنت و توسعه فناوری رانندگی خودکار منجر به این شده است که نرم‌افزار خودرو در عملکرد خودرو بسیار مهم‌تر شود. همانطور که وسایل نقلیه هوشمندتر می‌شوند، خودروسازان نه تنها روی سخت‌افزار بلکه بر راه حل‌های نرم‌افزاری تمرکز می‌کنند تا تجربه در جاده را نه تنها راحت‌تر بلکه ایمن‌تر کنند.

در راستای این تکامل، ال‌جی الکترونیکس به تجاری‌سازی راه‌حل نرم‌افزار واقعیت افزوده (AR) خود برای وسایل نقلیه سرعت بخشیده است. این نرم‌افزار پیشرفته برای ارائه کمک بلادرنگ به رانندگان طراحی شده است و به مشتریان کمک می‌کند شرایط رانندگی را به دقت ارزیابی کنند تا خود و دیگران را در جاده‌ها ایمن نگه دارند.

 

این نرم‌افزار به رانندگان کمک می‌کند تا با نمایش اطلاعات بصری کلیدی – سرعت فعلی، موقعیت نسبی وسایل نقلیه نزدیک و عابران پیاده، بهترین مسیر به مقصد انتخاب شده و غیره – در مورد شرایط رانندگی بهتر قضاوت کنند. بنابراین، رانندگان هرگز مجبور نیستند چشم خود را از جاده بردارند، در حالی که همچنان اطلاعات را روی صفحه نمایش روشن و شفافی که سیستم اطلاعات سرگرمی داخل خودرو (IVI) دارد می‌توانند مشاهده کنند.

 

تعدادی از فناوری‌های اصلی ال‌جی در راه‌حل پیشرفته واقعیت افزوده این شرکت ادغام شده است. فناوری Vehicle Sensor Fusion، اطلاعات ADAS جمع‌آوری شده توسط دوربین جلوی خودرو و همچنین نقشه بلادرنگ، GPS و داده‌های حرکت خودرو را تجزیه و تحلیل می کند تا اطلاعات دقیق‌تری را در صفحه نمایش IVI ارائه دهد. رابط کاربری ماشین انسانی (HMI) به ارائه اطلاعات بصری کمک می‌کند در حالی که پیش‌بینی داده‌های رانندگی با ادغام تصاویر دوربین از محیط خارجی با داده‌های خودرو در زمان واقعی، تأخیر سنسور را جبران می‌کند. راه حل AR ال‌جی در بسته‌ای شامل SDK (کیت توسعه نرم‌افزار)، رابط کاربری (واسط کاربری) Composer و ابزار شبیه‌سازی به خودروسازان ارائه می‌شود که نه تنها ادغام آن را در پلت‌فرم‌های نرم‌افزار خودروی مشتریان آسان کرده، بلکه نگهداری و به‌روزرسانی را نیز تسهیل می‌کند.

 

شرکت قطعات خودروی ال‌جی (VS) سیستم‌های مسیریابی، خوشه ابزار، نمایشگرهای هدآپ، راه حل‌های HMI و سیستم‌های IVI را تولید می‌کند. این قابلیت‌ها شرکت را قادر می‌سازد تا با نیازهای متنوع مشتریان خودرو، از جمله الزامات منحصربه‌فرد مربوط به سیاست‌های پلت فرم خودرو و استراتژی‌های خرید، سازگار شود و به آن پاسخ دهد. AR یکی از ستون‌های کلیدی دیجیتالی‌سازی مداوم صنعت خودرو است و عرضه ال‌جی در این فضا یک گام تکاملی بزرگ به جلو است؛ قدمی که تجربه رانندگی را ارتقا می‌دهد و جاده‌های ما را برای همه ایمن‌تر می‌کند.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید