۰۶ بهمن ۱۴۰۱

اتاق سرگرمی ال‌جی دیسپلی در نمایشگاه CES 2023 سبک زندگی شما را تغییر می‌دهد

شرکت ال‌جی دیسپلی (LG Display) در CES 2023، یک راهکار نمایشگر OLED را در اتاق سرگرمی معرفی کرد که می‌توانید با چشم و گوش از آن لذت ببرید! اتاق سرگرمی ال‌جی یک تجربه سرگرمی ارتقا یافته را ارائه می‌دهد.

این راهکار رسانه همراه 42 اینچی که Media Mobile نامیده می‌شود دارای یک صفحه نمایش OLED نازک و سبک وزن با دو بلندگو در هر طرف برای ارائه انواع تجربیات صوتی و تصویری است. با انتقال بلندگوها به جلوی OLED، می‌تواند کاربران را قادر سازد از صدایی غنی لذت ببرند. از سوی دیگر، با انتقال بلندگوها به پشت OLED، کاربران از تصاویری دقیق و واضح OLED لذت خواهند برد.

ال‌جی دیسپلی در نمایشگاه CES 2023 همه چیز را برای سرگرمی اعضای خانواده آماده کرده است. نمایشگرهای OLED مختلف برای بازی نیازهای گیمرها را برآورده می‌کند. اتاق بازی ال‌جی دیسپلی پنل 45 اینچ OLED Ultra-Wide و 27 اینچ QHD OLED را به نمایش گذاشت که تجربه بازی بی‌نظیری را با زمان پاسخگویی سریع 0.03 میلی‌ثانیه، نرخ تازه‌سازی 240 هرتز و کیفیت تصویر ثابت با مزایای راحتی چشم ارائه می‌دهد.

پنل OLED منحنی 45 اینچی ال‌جی دیسپلی به نمایشگر اجازه می‌دهد تا انحنای مناسب مطابق با سبک بازی خم شود و محیطی عالی برای بازی ارائه دهد. فناوری «Bendable» نمایشگرهای صفحه تخت را قادر می‌سازد تا 800R خم شوند و منحنی بهینه‌ای را ایجاد می‌کند که عملکرد عالی در بازی را به خصوص برای بازی‌های مسابقه‌ای همه جانبه ارائه می‌دهد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید